Видях коминочистач и...

  • 3 855
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Преди няколко дни срещнах коминочистач - облечен като в приказките, с всичките му атрибути. Мина покрай мен и се качи в автобуса. Дощя ми се да го пипна - нали носи щастие...но ме досрамя  Grinning Толкоз народ, а аз дърта магарица да опипвам хората.
След 2 дни пак го видях - същият беше. и пак ми се прииска (да го докосна) и пак се засрамих. Сега като се сетя и ме е яд. Спомних си една фраза от филм, който гледах много отдавна (не помня даже за какво беше филма) :"Когато срещнеш щастието, грабни го и не му мисли много"...
Вие щяхте ли да го пипнете за късмет? Или това са глупости?

# 1
  • Мнения: X
Щях, разбира се. Виждала съм един-два пъти коминочистач и винаги съм ходила да го пипна. Те дори си знаят, че носят късмет и някак сами подават ръка или рамо да ги пипнеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Лично за мен това са глупости. Бих разказала на детето си, че носят късмет и бих му казала да отиде да го пипне - ей така, заради детето, заради надеждата в доброто.
Иначе аз вярвам в себе си и в още няколко човека, които на мен ми носят щастието.

# 3
  • Мнения: X
Лара, яла да те пипна  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 517
Аз съм малко шантава и сега се терзая, че щастието два пъти мина покрай мен и аз го пропуснах. Пък уж не съм срмлива  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 448
Ами така е,Делте, ако го беше пипнала, нямаше да ти изчезват неща от харда..  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Във Варна се разхожда един образ, облечен като коминочистач и така си изкарва прехраната.
Много хора, особено чужденците, си примират да го пипнат и съответно му дават някоя и друга пара.
А той е коминочистач, колкото мен. Rolling Eyes

Но и ти следващия път не се срами, ами давай смело. Пипай, грабвай, взимай каквото ти предлага животът, за да не пропуснеш момента и да се терзаеш наистина.

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Aми аз съм  го срещала 2 пъти и всеки път тичам да го пипна, но и те си знаят и се радват, като ги пипнеш! Ама и 2 пъти е идвал в къщи да ни чисти комина!! Hug

# 8
  • Мнения: 54
  Това е повече радост за децата, но като толкова много те измъчва следващия път го докосни Wink

# 9
  • Мнения: 1 517
Ами така е,Делте, ако го беше пипнала, нямаше да ти изчезват неща от харда..  Laughing

Брейй...не се бях сетила  ooooh!  Grinning
Седващият път наистина ще го пипна, ще го сграпча даже, смао да го видя. Не знам колко е коминочистач, но ще го пипна.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Вие щяхте ли да го пипнете за късмет? Или това са глупости?

Бях бременна и срещнах коминочистач. Докато се начудя дали да го пипна, той сам дойде при мен - къде заради тумбака, къде заради някой лев. Пожелах си леко раждане, защото се очакваше всеки момент да започне, но уви, не ми беше на късмет.

# 11
  • Мнения: 3 423
Никакво пипане! Може да е извратеняк!

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пипай смело може да му/ти излезе късмета ....


Никакво пипане! Може да е извратеняк!

кой е извратеняк зависи от гледната точка.

# 13
  • Мнения: 1 517


кой е извратеняк зависи от гледната точка.

И за това не се бях етила  hahaha Ама ще го пипна аз...

# 14
  • Мнения: 2 388
В Бургас дълго време се подвизаваше един коминочистач, който със сигурност не беше виждал комин в живота си. Не съм го пипала за късмет. От форума разбрах, че вече е в Пловдив.

п.п. Ако не бъркам, на късмет е да го видиш в 00:00 часа на Нова година ( може и да бъркам Simple Smile ).

Общи условия

Активация на акаунт