Къщичка за кукли "Bratz"

  • 2 332
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 274
Здравейте, момичета.  Hug
Някой знае ли откъде мога да купя къщичка за кукли "Bratz"Thinking
А някой пазарувал ли е от тези магазини и знае ли дали правят доставки до България ?

Този
и
този.

Благодаря ви предварително.


# 1
  • Мнения: 6 274
Явно никой нищо не знае.  Confused
Тя, мойта дъщеря ако не ме нагласи, няма кой. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 650
Джуличка
Утре ще проверя имам някаква идея по въпроса, но не знам за конкретния модел

# 3
  • Мнения: 6 274
Джуличка
Утре ще проверя имам някаква идея по въпроса, но не знам за конкретния модел
О.К.
Благодаря ти много.  Hug
Трябва да се действа по - бързичко, че по Коледа нали знаеш какво става с подаръците ?!  ooooh!

# 4
  • Мнения: 126
 Преди малко пуснах тема за такива къщички.  Джуличка ако може да се поръчва от този сайт който си дала или откриеш някъде тук в Бг подобни къщички,  моля те да ми кажеш   bouquet , от няколко дена само за такива къщички говорим

# 5
  • Мнения: 6 274
За момента нито някой е казал дали може да се поръчва, нито знам откъде може да се вземе такава къщичка.
Следи темата и стискай палци.  Peace

# 6
  • Мнения: 126
 задължително ще я следя  Peace  Пуснала съм вече писмото на дъщеря ми до дядо Коледа за такава къща  Wink

# 7
  • Мнения: 6 274
...  Пуснала съм вече писмото на дъщеря ми до дядо Коледа за такава къща  Wink
Ние още не сме го написали.
Аз се опитах да намекна, че не съм виждала никъде такава къщичка и току виж Дядо Коледа няма възможност да й донесе... Whistling
На което ми беше отговорено:
"Ти не се притеснявай. Той, Дядо Коледа всичко може да донесе." #Crazy
Какво да отговориш на подобен аргумент?
Просто се впускаш в лудо търсене... ooooh!

# 8
  • Мнения: 126
  Joy ние още не сме наясно, че дядо Коледа всичко може Laughing
 Преди малко пуснах майл на сайта с къщичките който си дала за да питам дали правят доставка до Бг, като получа отговор ще пиша.

# 9
  • Мнения: 6 274
  Joy ние още не сме наясно, че дядо Коледа всичко може Laughing
 Преди малко пуснах майл на сайта с къщичките който си дала за да питам дали правят доставка до Бг, като получа отговор ще пиша.
Явно още не са ти отговорили, защото не си писала.  Laughing
Аз да ти кажа, все пак: аз намерих и поръчах къщичка.
Е, вярно, че не е на "Bratz", но постигнахме "консенсус" hahaha с дъщеря ми, че такива къщички точно на "Bratz" няма и съответно Дядо Коледа няма как да й донесе.
Но пък тази, която ще й донесе е много сладка. Peace
Ако ти още не си намерила - свиркай  Whistling да помагам. Wink

# 10
  • Мнения: 342
Не съм Беки но ще съм ти много задължена ако споделиш какво си намерила .  bouquet
Може и на лични

# 11
  • Мнения: 6 274
Не съм Беки но ще съм ти много задължена ако споделиш какво си намерила .  bouquet
Може и на лични

Разбира се.  Peace
Заповядай, това е къщичката .

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не съм Беки но ще съм ти много задължена ако споделиш какво си намерила .  bouquet
Може и на лични

Разбира се.  Peace
Заповядай, това е къщичката .
Дано не си разочарована Peace Миналата зима някой я беше поръчал и не беше очарован нещо

# 13
  • Мнения: 6 274
...Дано не си разочарована Peace Миналата зима някой я беше поръчал и не беше очарован нещо
Малеееее...  ooooh!
Наистина ли ?
Спомняш ли си какво не беше наред ?

# 14
  • Мнения: 126
 Здравей Джуличка. Не съм писала, защото тези хора не ми отговориха на нито едно от трите писма които им пратих  Close   
 Преди малко видях къщичката която си поръчала, много добре изглежда. Надявам се да няма проблеми както е казала chocha, и да останете доволни от къщичката  Heart Eyes
 А ние с дъщеря ми писахме второ писмо до дядо Коледа да откажем къщата и да ни донесе от онези говорящи и дишащи кукли  Laughing Не ме питай как съм й обеснявала, защо не може да донесе дядо Коледа къщичката  Laughing  Ако не забравиш пиши когато ти пристигне къщичката. Не се знае дали пак няма да ни прихване мания за нея  Wink    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт