Оранжеви акита

  • 1 364
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Искам да попитам дали са нормални оранжевите акота при дете на 2 месеца. Преди ни бяха като горчица със сирене, а от 4 дена са оранжеви и нямат твърди частици в тях.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 16:45 от *ЕЛИ*

# 1
  • Мнения: 530
на кърма ли сте .по принцип бебетата нямат твардо ако .За успокоение обади се на педиатъра

# 2
  • Мнения: 1 371
Захранила ли си бебето? Мъничко е още, но знам ли.. От морковите и подобни им се променя цвета на акото. Най-добре звънни един телефон на педиатъра ви.

# 3
  • Мнения: 540
 newsm78 няма какво да гадаем тук във форума най-добре се обади на педито и после да пишеш какво му е Peace

# 4
  • Мнения: 179
Не мисля че има нещо обезпокоително.Ние сме на кърма /на 4 месеца и половина/и понякога също ни се случва.Първо си мислех,че може да е от морковеното сокче,но се е случвало и без да е пил каквито и да са сокчета с дни.По скоро да е от храна,която съм яла.Ако обаче сте на АМ нямам никакви предположения

# 5
  • Мнения: 822
newsm78 няма какво да гадаем тук във форума най-добре се обади на педито и после да пишеш какво му е Peace
и аз така смятам

# 6
  • Мнения: 422
на кърма ли сте .по принцип бебетата нямат твардо ако .За успокоение обади се на педиатъра
и аз смятам така

# 7
  • Мнения: 9 973
звънкай на педи и ни кажи Hug

# 8
  • Мнения: 840
Ние сме на кърма от 4 месеца и понякога се случва. Не ми се в виждало обезпокоително и затова никога не съм питала педи Thinking Обяснявам си го с храната, която ям. Но щом се притесняваш, звънкай на педиятъра и после да пишеш. Дано наистина не е провокирано от нещо сериозно.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 742
За 7 месеца сме сменили всички цветове.И пак всеки път ни е различно.Не мисля,че трябва да се тревожиш.

# 10
  • Мнения: 9 814
Ако бебето е на кърма, я си помисли какво си яла през последните ден-два?

# 11
  • Мнения: 227
а да не би да е яло не6то с моркови??

# 12
  • Мнения: 518
Ако кърмиш, наистина може да е от това, което си яла. Но, ако не ... трябва да се свържеш с педито. Пиши после да ни кажеш какво става.

# 13
  • Мнения: 498
обади се на педиатъра да твое спокойствие все пак Peace

# 14
  • Мнения: 27
Благодаря ви момичета. Вчера звъннах на педито и тя каза, че е нормално да си променят цвета в зависимост какво съм яла. Забравих да кажа, че съм на кърма. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт