Искам да споделя радостта си, затова че ви има!!!

  • 1 523
  • 39
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Просто искам да ви благодаря, на всички вас от този форум. Преди да родя дори не съм и предполагала, че ще съм една от тези, които ще имат нужда от каквато и да е помощ относно гледането на бебе. Незнайно защо бях решила, че няма как да е особено трудно. Но ето, че родих и още от първия ден се сблъсках с различни ситуации, при които наистина незнаех какво да правя. Първо беше бясната депресия,  която просто не виждах начин как да преборя. И тогава реших да поровя в интернет... и ви намерих. Благодарение на ВАС аз се справих с нея, в последствие и с още доста неща. По принцип се допитвам  и до педито, но вече от опит /в няколко ситуации/ разбирам, че вие, майките, тези които сте минали през всичките тези неща /колики, повръщане, плач, болка и т.н./ ми помагате МНОГО повече от който и да е друг. Чрез вас се "образовам" относно майчинството, успокоявам се, ако съм притеснена, отговарям си на въпроси и разбирам по-добре детето си. Наистина искам да ви благодаря и се надявам да не съм ви досадила. Сметнах, че трябва да споделя мнението си. newsm51

# 1
  • София
  • Мнения: 5 744
Simple Smile и на мен форумът ми беше най-полезен. Едно е да четеш книга или да ходиш на лекция като си бременна, където ти говорят неща, които въпреки че са по темата "бебета" са някак малко далечни от теб, друго е да ти се случи нещо, да питаш и да ти се отговори точно в момента. Simple Smile Е, разбира се, не съм се доверявала само на форумските мнения, но винаги е хубаво да чуеш някой и друг съвет Simple Smile

# 2
  • Мнения: 9 973
така е Hug форума помага

# 3
  • Мнения: 6 713
И на мен форумът ми помага, и аз се опитвам да помагам! Hug Hug Simple Smile

# 4
  • Мнения: 31 109
Помагат майките наистина. Експерти тук има всякакви и много във всички области. Чудесни сте.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Съгласна съм с мнението на другите. Аз лично открих форума преди дори да си помисля за дете. Радвам се, че получавам точни съвети, когато съм търсила такива, както и се старая да помагам, когато съм наясно с нещо.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 172
Не се наддържай кой знае колко на отговорите във форума  Naughty Ще чуеш десетки различни мнения,адекватни или не разбира се.За информация да,но да гледаш детето си само според това какво казала еди коя си майка  ooooh! Всеки има различни виждания,абсолютно различни мнения по отношения на даден въпрос.Но ако ти мислиш различно,не променяй своите възгледи само заради някой си от форума  Peace

# 7
  • Мнения: 707
Хубаво е, че намираш отговори на въпросите си. С времето ще свикнеш да отделяш "сламата от плявата". Често съветите на различните потребители могат да са пълно противоположни. Не се доверявай сляпо и се вслушвай в съветите на педиатъра  Wink.

В началото и аз бях така ентусиазирана като тебе, но с времето разбрах какви глупости се пишат и което е по-лошо - хората си мислят, че наистина разбират.

Добре дошла  Sunglasses!

# 8
  • Мнения: 4 111
И на мен форумът ми беше и ми е от голяма полза. Няма въпрос, който ме е интересувал и да не е разискван.
Надявам се всеки да може да отсява "сламата от плявата".  Simple Smile

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
То е ясно, че ще има мнения и мнения. Едни ще съвпаднат с твоето, други няма.

Надявам се всеки да може да отсява "сламата от плявата".  Simple Smile
  Peace

# 10
  • Мнения: 755
Peace, но всичко е с мярка ! За сериозните ситуации довери се на инстикта си и потърси квалифицирана помощ!
  eli_83, леко и усмихнато майчинство ти желая!  bouquet

# 11
  • Мнения: 209
Съгласна съм с мнението на другите. Аз лично открих форума преди дори да си помисля за дете. Радвам се, че получавам точни съвети, когато съм търсила такива, както и се старая да помагам, когато съм наясно с нещо.  Peace

Peace, съгласна съм с горепосоченото мнение, но въпреки всичко имай едно наум. както са ти написали и други майки - недей да разчиташ и да отглеждаш детето си единствено и само според мнението на майките във форума. мнения и виждания по различни въпроси всякакви. вслушвай с в съветите на педиатъра и в своето лично усещане. ще видиш че интуицията на майката рядко лъже. желая ти късмет Simple Smile

# 12
  • Мнения: 518
И аз съм получавала помощ и съвети в много ситуации и също искам да благодаря! smile3525 Форумът е страхотен!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Ама разбира се, че когато става въпрос за важни неща ще се допитам до педиатър - аз и така правя. Просто за неща като следродилна депресия, колики, приспиване и от този сорт чуденици говоря. И относно това, че има много противоположни мнения - няма как, и все пак много полезни съвети прочетох, изпробвах и помогнаха. Само за колики колкото неща разбрах /и ми помагат, доколкото може де, все пак срещу колики лек очевидно няма/, които облекчиха бебчо, ми е достатъчно. В днешно време нали знаете, че никой не ти дава безплатен съвет, а тук е точно обратното - всеки се опитва да помага с каквото може. За това съм благодарна Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 4 433
Добре дошла Hug
и на мен форума ми е помагал,когато съм имала нужда съм получавала адекватни съвети,когато мога и аз помагам.
И аз благодаря че въобще е създаден Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт