Цветът на бебешките дрешки

  • 1 601
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Питам не за постоянни предпочитания към този цвят, а просто наред със сините, зелени, бели и жълти дрехи в гарбероба му да присъства и розовия цвят. Ако да - защо, ако не - защо?

# 1
  • Мнения: 1 187
Отговорих с "НЕ" въпреки, че нямам момченце. Според мен розовото е олицетворение на женственото, на нежното и е предназначен за момиченцата.  Laughing Но имам един колега, който носи розова риза и му стои страхотно  Grinning Rolling Eyes Wink

# 2
  • Мнения: 8 769
Ами, да. Розовото е модерно, много мъже виждам стилно облечени в розово и ми харесва. Не смятам,че има запазена марка "мъжки" и "женски" цветове.

# 3
  • Мнения: 6 472
По- скоро не, но все пак зависи от дрешките. В момента розовото е доста модерно и има доста мъжки дрехи за възрастни в този цвят. Ако става въпрос примерно за някоя розова ризка - може би ще се съглася Grinning

# 4
  • Мнения: 5 393
Вярно че зависи от дрешката и че няма запазени мъжки и женски цветове,но все пак розовото е запазен бебешки цвят за момиченца.Може би наистина някоя ризка ако момченцето е на 2-3 годинки,да не е съвсем бебе.

# 5
  • Мнения: 1 910
Аз и момичето си не бих. Не го харесвам този цвят. Но в синьо със сигурност...независимо момиче или момче ... smile3521

# 6
  • Мнения: 368
Ако не е много малък и вече видимо се вижда че е `мъж` Mr. Green защо пък не. Наистина има страхотни розови мъжки ризи. А пък иначе моето момченце има блузка в розово и синьо на чертички и е много сладка - направена е и за момиченца и за момченца да става.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Отговорих с "не", но и според мен зависи от типа на дрешката, ако имам момченце бих му облякла розова (цвят сьомга, по-скоро) ризка. Но на съвсем малко бебе не бих - има да ми казват: "Какво хубаво момиченце!" Wink

# 8
  • Мнения: 319
Аз и момичето си не бих. Не го харесвам този цвят. Но в синьо със сигурност...независимо момиче или момче ... smile3521

И аз така!  Laughing

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нямам момче, но не бих го облякла в розово. Виж Нели редовно си я обличам в синьо, но това не е точно същото

# 10
отговорих с НЕ. много исках да имам момиче и дано да имам някой ден, но розовото е прекалено нежен цвят за мъжле Laughing

а и бебоците май само по дрехите в началото могат да бъдат различени дали са момчета или момичета.

А, аз в розово не бих възприела и мъжа ми нищо, че е модерно

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Нямам момче, но не бих го облякла в розово. Виж Нели редовно си я обличам в синьо, но това не е точно същото

И аз така .

# 12
  • Мнения: 4 358
Бих облякла момиченце в синьо, но момченце в розово...  Thinking
Гласувах с "не".

# 13
  • София
  • Мнения: 717
Ако е някой хубав модел дрешка за момченце в тази гама цветове, що не. Мъжът ми има много красива, бледо розова на цвят риза. Страхотна е и много добре му стои. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 755
Не бих облякла сина си с розови дрехи. Не само, защото мисля, че този цвят не подхожда на момчета ( както и патешкото жълто и наситено лилавото ), а и защото въобще не харесвам розовото.

Общи условия

Активация на акаунт