Съдомиялна Midea WP5F

  • 2 911
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Моя приятелка получи въпросната съдомиялна за подарък. Но няма инструкции. В магазина казаха, че и на другите подобни съдомиялни - няма.  newsm78  Ходих, гледах, ами то няма никакво отделение за хапчета. Само някакъв отвор от вътрешната страна на вратата. Някой може ли да помогне с разяснения кое къде се поставя?  Joy

# 1
  • Мнения: 746
Ха ,ха и моята е такава.Ползвам само таблетки - слагам ги на дъното на миялната.И след прочитането на много от темите тука за по-добър ефект слагам по половин таблетка.

# 2
  • Мнения: 1 187
Бобб, а за какво е този отвор на вратата?

# 3
  • Мнения: 746
там където е вдлъбнато на вратата ли?Може би са мислели да го направят като хората  hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 134
Препаратът за миене се слага в този отвор. Когато се затвори вратата препаратът пада или се разтича. Когато започне да работи съдомиялната струята на водата разнася препарата.Може и препарата да се сложи в самата съдомиялна но ако се знае какво количество препарат е необходимо.Моята е някаква подобна слагам препарата в отвора и нямам проблеми. Надявам се да съм била полезна. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 481
И ние бяхме с малка до скоро, но "Оптимум".
Ползвах само таблетки-слагат се по 1/2 Peace

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Аз съм със съдомиялна "Мидеа" (само трябва да изровя документите и да видя какъв модел е). Освен инструкциите за инсталиране, получих и книжка с инструкции за ползване. Много подробно е описано абсолютно всичко - кое за какво се ползва, кога и къде какъв препарат да се сложи, както и различните грешки или проблеми, които могат да възникнат. Засега съм доволна от нея - ползвам я вече втора година. Единствено забележката ми е към фирмата, която поддържа сервизната дейност - изгоря ми един от температурните датчици. Обадих се във фирмата, казах какъв е проблема и каква грешка ми изписва. Записаха ме за техник чак след 1 седмица. Той дойде, повъртя се, убеди се, че дйствително е изгорял датчика и си отиде. Трябвало да поръчат от склада във Варна този датчик и чак тогава да я ремонтира. И отиде месец и половина чакане.
Фирмата, която е поддръжка е "Сервиз бг"

Общи условия

Активация на акаунт