Каква сушилня?

  • 31 141
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 682
Здравейте! Дойде момента да се обзаведем със сушилня и се чудя на коя марка и модел да се спра. Търся такава, на принципа на конденза. Бихте ли ми препоръчали конкретен модел?

# 1
  • Мнения: 575
Има други теми за сушилните, пусни търсачката. Аз моята не мога да я препоръчам, защото не съм доволна Confused

# 2
  • Мнения: 2 323
Би ли споделила от какво не си доволна?

# 3
  • Мнения: 17 933
И каква марка е естествено?

# 4
  • Мнения: 575
Индезит е. Много е шумна, въобще не може да се стои в стаята докато работи, ужасно бучене. Освен това суши доста по-бавно от предишната ми, която беше по-стара и някаква неизвестна марка.
Аристон са същите боклуци. Моят съвет е да се ориентирате към някоя марка различка от тия двете.

# 5
  • Мнения: 6 711
Здравейте, и аз се интересувам от сушилня, за пръв път ще купуваме, нямам идея какво да гледам! ooooh!
Аз си мислех за Електролукс?! newsm78
Ането, мерси за споделеното! Peace

# 6
  • Мнения: 3 211
И аз се интересувам от същото.
Харесах вчера Ariston ASD 79C. Продавачът ми каза, че е супер. Дано да се включат повече хора.

# 7
  • Мнения: 1 064
Аз препоръчвам Бош. Моята е на 100 години сигурно. Преди 10 години я взехме втора употреба, хвърлихме я на открита тераса с идеята - колкото издържи, все кяр. Още работи, без да се е разваляла, да не я урочасам милата...

# 8
  • Мнения: 1 632
И аз се интересувам от същото.
Харесах вчера Ariston ASD 79C. Продавачът ми каза, че е супер. Дано да се включат повече хора.
Къде си гледала тази сушилня?В магазин за техника с транспортни дефекти ли,защото в БГ я няма?
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036650 -тази не е лоша
а тази е като която са ти предложили http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730

# 9
  • Мнения: 4 343
Ей колко четене падна тия дни ooooh!,че и аз трябва да го реша спешно тоя проблем.Та значи от всичко дето изчетох излиза:
 1.Много е важна големината на барабана/в по-големите дрехите не се мачкат толкова/за мен това е 6 или 7кг пране
 2.Много е важно да няма несъответствие в оборотите на  центрофугата на пералнята ви и тези които изисква сушилнята/т.е. ако пералнята е с възможности за 500 об/мин, а сушилнята изисква да са въртяни над 800 об/мин....имате проблем
 3.шуми/от копчета и ципове/ ,грее и овлажнява помещението
 4.има изискване за температура 5-30 градуса newsm78,ако я сложите на терасата си е на личен риск
 5.има едни кърпички за сушилня на ''ленор'',които ароматизират прането,защото не се усещал аромата на омекотителя по време на прането.......за който обича.
 6.Добре е да има програма ''за деликатни''
 7. Прочетох мнения,че няма разлика в сушенето при мнооого скъпите и мноооого евтините..... newsm78 еднакво било
 8. причина за намачкването на прането е високите обороти на центрофугата на пералнята
 9. Ако тръснете и посгънета чаршафите преди сушене ,няма да ги извадите на топка
 10. за предпочитане е да се суши по-дълго на по ниски темп.Все пак четете етикетите.
 11.Пуска се само бяло ,или тъмно......за да не се боядисва.Понякога свива дрехи.
  12.Особено ласкави отзиви четох за ''миеле'' ,но са твърде скъпи за мен и ще ми се наложи да се ориентирам в модели до 700-800 лв Thinking
 13.АКО дрехите се извадят веднага още топли,може да не се гладят,но ако изстинат и престоят-гладенето е наложително

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 15:06 от mamamari

# 10
  • Мнения: 4 343
Много ме интересува само отпред ли грее или отвсякъде?
 Ако пропускам нещо или греша моля поправете ме!
Ако има мами доволни от модел до 800 лв  ,който да е в продажба моля препоръчайте го!

# 11
  • Мнения: 3 211
И аз се интересувам от същото.
Харесах вчера Ariston ASD 79C. Продавачът ми каза, че е супер. Дано да се включат повече хора.
Къде си гледала тази сушилня?В магазин за техника с транспортни дефекти ли,защото в БГ я няма?
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09036650 -тази не е лоша
а тази е като която са ти предложили http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09016730
да, в такъв магазин я гледах, струваше 650лв., каза, че е последния модел на Аристон, този, който си ми го показала е ASD-70C, а не 79С и енерг.клас С, а в магазина беше клас В. И на външен вид беше различна.
Дали ще има кой знае каква разлика. Ако цената е същата и моделите нямат кой знае каква разлика, ще си взема от Техномаркет.
Ако има мами доволни от модел до 800 лв  ,който да е в продажба моля препоръчайте го!
ивка-щастливка е показала.

Надявам се и още да се включат с конкретни модели, а не само марки.

# 12
  • Мнения: 950
Моята е Горение D61112 и съм доволна от нея. Добре суши, само дето е шумна. Докато работи, капака отпред става топъл, за останалата част не знам, понеже е сложена като част от шкафовете на кухнята (не е сушилня за вграждане, но по този начин е сложена).

# 13
  • Мнения: 1 492
Моята е Gorenje D63325 http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=22_154_97&products_id=12762
Доволна съм! Дрехите са пухкави и меки. Става топло в стаята, усеща се и лека влага, но конденз - няма.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт