Лоша плацента???

  • 1 615
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Здравейте,посъветваха ме да се обърна към вас?Снощи бях на ЖК гинеколога който ме следи каза че бебка била добре,но плацентата ми е "лоша" по неговите думи
п.с. на предния преглед ми каза че се е калцирала така като за раждане.... Sick
Та обясни ми той че засега бебето е добре и е минало границата 2.500 значи можело ве4е да се ражда.Плацентата за сега го хранела ,но можело да спре да го храни и да му подава кислород?! Shocked #CrazyТермина ми е определен за 7.12
Доктора ми каза че ако до 25.11 (когато съм на консултация)не съм родила може да се наложи да ме праща в болница за да предизвикат раждане.
Иначе ми направи запис и каза че е ок,бебето не страда,но при това положение с плацентата не е ли твърде рисковано да си седя така 2 седмици до др преглед,не трябва ли по често да ходя на записи?Всичко се случва?!Много се притеснявам!!!!
Доктора каза че може да се дължи или на факта че пушех през 2-я триместър (по-2-3 цигари) или на това че в седми месец лежах в болница за 3 дни с висока температура и ми вливаха някакъв антибиотик?То всъщност точно след излизането ми от болницата констатираха проблема с плацентата,въпреки че от там ме увериха че всичко с бебто е ок и няма проблеми Shocked
Много ви моля за мнение по въпроса,защото съм доста притеснена!!!

# 1
  • Мнения: 116
ако записа на тоновете на бебето е нормален няма за какво да се притеснявате. Достатъчно е да правите запис 1 път
в седмицата.

# 2
  • Мнения: 2 013
Да но доктора ме вика за следващ запис чак след две седмици,това не е ли опасно?Все пак е много време,а плацентата е лоша?

Общи условия

Активация на акаунт