остър вагинит

  • 5 771
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте,
 При мен проблема с вагиналните гъбички  е проблем повече от 5 години.Посещавала съм различни гениколози,но до сега никой не е успял да ми помогне.Предписват ми ралични глоболи ,който поставям без никъкав ефект.Правила съм изледвания ,които показват че това са гъбички(candida) и инфекция.Течението ми е в повечето случей на пърцали ,придружено със сърбеж ,болки в яйчниците(казаха ми че  са възпалени)и болки повреме на секс.Положението ми е нетърпимо,много съм отчаяна и не знам към кого да се обърна.Приятеля ми също бе6е лекуван ,въпреки че няма симптоми.
Изчетох разлини материали на тази тема в интернет и  си взех Биоцентрин ,който използвах, но може би в по-голяма доза при промивка и получих ужасни болки в яйчниците,който отново ме пратиха при специалист.В момента пия и поставям EHTEPOCAN S-V.Аз съм от Варна  и в един момент реших ,че в София може да са наясно с този проблем и отидох до там .Стана така ,че от такова разстояние не може да се извършва лечение и аз отново останах с проблема си.

# 1
  • Мнения: 116
Без цялостен преглед и евентуално микробиологични изследвания не мога
да Ви предпиша лечение.

Общи условия

Активация на акаунт