Какъв професионален сешоар и от къде?

  • 23 208
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, препоръчайте моля марка професионален сешоар. А също така от къде мога да го купя.
Предварително мерси  Hug

# 1
  • Мнения: 2 155
Купих си професионален на Babyliss от Технополис.

# 2
  • Мнения: 345
За какво ти трябва?

# 3
  • София
  • Мнения: 415
За сушене и изправяне на коса в домашни условия.

# 4
  • Мнения: 345
Аз си купих сешоар точно за това и съм много доволна. Аз имам чуплива коса и досега само фризьор е успявал да ме изправи така, както аз вече сама се изправям .Сешоарът е Rohnson professional  и струваше 44 лв. Купих го това лято от Ритони.Знам ,че и в София има такъв магазин.

# 5
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 201
И аз ползвам Ронсън  от 4 години.Много съм доволна Peace Има го в Технополис Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 415
Аз си купих сешоар точно за това и съм много доволна. Аз имам чуплива коса и досега само фризьор е успявал да ме изправи така, както аз вече сама се изправям .Сешоарът е Rohnson professional  и струваше 44 лв. Купих го това лято от Ритони.Знам ,че и в София има такъв магазин.
44 лева???? На мен са ми казвали доста по-големи суми.

# 7
  • Мнения: 2 155
Наистина професионалните силни сешоари с АС мотори са над 100 лв.

# 8
  • Градска част
  • Мнения: 4
Ако питаш за София- можеш да си закупиш професионалиен сешоар от Пиротска-магазин-Двата щеркела.Или зад Цум-  има шоурум на Антоанет-фирма за проф.продукти

# 9
  • Мнения: 2 475
Моят сешоар е Andrew Collinge oт UK е купен.
Никога не съм ползвала по-добър от този. Wink

# 10
  • Мнения: 263
Голям избор има в Техномаркет и Технополис

# 11
  • Мнения: 253

на Amway води се професионален мнооого е добър! Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 6 248
Моят е Таурус, също префесионален, същия ползва и моята фризьорка. Много съм доволна - силен е, има 2 степени на сила, 2 на топлина, бутон за студена струя. Изправя ми косата много хубаво и бързо, дори и без четка.

Подарък ми е от мъжа ми, мисля, че го е купил от Техномаркет. Цената не я знам.

# 13
  • Мнения: 100
Виждала съм на Парлукс на втория етаж в мол София. Една съфорумка беше споменала, че е доволна от тях, но цената е между 150 и двеста лева.

# 14
  • Мнения: 21
купи си PARLUX,от ф-ма АНТОАНЕТ.ЦЕНИТЕ СА М/У 120-160 лв.,но си заслужава,защото няма да изгори на 5 сешоар.аз имам такъв

Общи условия

Активация на акаунт