Комплекс "Южен полъх" Пловдив

  • 8 991
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Има ли някой, който да си е купил апартамент в този комплекс? Ние си купихме там и ще ми е приятно да се запознаем ако има и друг закупил там жилище.

# 1
  • Мнения: 2 163
Къде се намира този комплекс?  newsm78 Че ми стана интересно...

# 2
  • Мнения: 1 844
хм,и аз съм от пловдив,пък не се сещам къде е този комплекс..
къде се намира,тип затворен комплекс ли е??? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 121
В кв. Кючук Париж, на бул. Ал. Стамболийски, полузатворен тип
 На www.micronbg.com  може да се види повече за комплекса

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, ние щяхме да си купуваме там апартамент, но като разбрахме, че строят с итонг, се отказахме. Мъжлето ми разбира от строителство и ми  каза, че на третото лято стените ще се напукат а и по света не използвали итонг за жилищно строителство. Много исках да си купя апартамент в Кичука, там съм живяла по вече от десет години и страшно ми харесва като квартал. Обаче на милото много му харесало строителството на един друг комплекс до Мебелна къща - Перла се казва, и в крайна сметка си купихме там. Това им е сайта - http://www.aris-building.com/sales.htm 

# 5
  • Мнения: 1 059
Mame* ,мъжът ми купи наскоро там жилище ,в секция В, на последния етаж.Досега сме живели на много места,в момента сме дори извън Пловдив,но на есен смятаме да се пренесем в новия апартамент.В Кичук Париж съм живяла отдавна на ул.Бугариево и като цяло кварталът ми е непознат.Ако искаш пиши на лични,че темата едва ли ще се продължи.
Не разбирам от тухли,  Laughingно мисля,че го строяха с червени тухли.

# 6
  • Мнения: 2
Вени, със сигурност бяха итонг. Нашето съкровище беше отсреща в ЦДГ "Светлина" и всеки ден съм виждала строежа.

Общи условия

Активация на акаунт