Преса Braun или ...?

  • 12 697
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте,
Изчетох почти всички теми за преси в бг-мама,но не открих точно това което ме интересува.
Харесах си преса  Braun ESS,но тъй като имам две "професионални" преси вкъщи на Remington които си седят в гардероба ,се чудя дали  и тази няма да отиде при тях!
Имам нужда от преса която да изправя къдравата ми коса,но не мога да си позволя тези на Solingen и на Tondeo-просто нямам 300лв за преса!!
Трябва ми нещо в средния клас (Braun ,Philips) от което дамите с къдрава или чуплива коса да са наистина доволни(а не да се дърпам прес половин час)
Благодаря на всички Hug

# 1
  • Мнения: 2
Имам Rowenta и Braun,втората изправя и приглажда косата много по-добре.Обаче моята коса е права,опитвала съм се да изправям една приятелка,която е с бухнала и чуплива коса и не ми хареса резултата Naughty!

# 2
  • Мнения: 13
аз имам същия проблем....харесала съм си една на Солинген за 160 лв...моя прителка я има - и нейната и моята коса са доста чупливи и върши страхотна работа пресата - толкова права и гладка коса с нищо друго не съм постигала....чак ме е яд че не съм си я взела още защото преди беше 120  а толкова други съм накупила че като се замисля съм пръснала повече пари....на Браун друга моя приятелка си купи и я пробвах но не изправя по-добре от моята която уж е по-слаба....питам разпитвам и май ще си взема тая на Солинген - поне знам че е страхотна

# 3
  • Мнения: X
Моя позната има преса на ровента с пара. Косата и е ПОЧТИ права , а тази преса една я изправя напълно ooooh! Ужас. Изгори и върховете много, боята и опада по края...незнам може би и нещо от парата.....и хич неможе да изправи хубаво. А е уж хубава преса. Не се подвеждайте. Peace

# 4
  • Мнения: 186
Учудва ме,че не си доволна от Remington.Аз имам такава и резултата е професионален.

# 5
  • Мнения: 36
Може би говорим за различни модели на Remington Simple Smile

Bibi 82-мерси Hug

# 6
  • Мнения: 13
моля  Wink нормално е от един и същ модел да има и доволни и недоволни. все пак косата на всеки е различна. пример - моята преса е ровента и с нея се изправям прилично Confused имам една приятелка чиято коса е по-малко начупена от моята но косата й е по твърда и ефекта при нея с моята преса е нулев

# 7
  • Мнения: 142
Здравейте,
Изчетох почти всички теми за преси в бг-мама,но не открих точно това което ме интересува.
Харесах си преса  Braun ESS,но тъй като имам две "професионални" преси вкъщи на Remington които си седят в гардероба ,се чудя дали  и тази няма да отиде при тях!



Купи си пресата Белисима,но широкият вариант!След като си я взех-направо се родих!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 17:48 от tsuts

# 8
  • Мнения: 91
някой запознат ли  е с пресата която има приставка на квадратчета?

# 9
  • Мнения: 79
Аз лично ползвам пресата на Браун Сатинел или нещо такова  hahaha и съм адски доволна. Косата ми е доста чуплива, абе къдрава я пишете даже.
Изправям се адски бързо и лесно с тази преса - 10-15 мин, а преди имах друга с която ми бяха необходими около час и половина  Joy и ефекта не беше същия.
Купих си я миналата година за 120 лв май беше някъде..

# 10
Преди два дни си купих пресата на Remington, която е за изправяне и къдрене. Невероятна е! Изправя супер, а къдриците стават като масури. С тройно покритие и още екстри. Препоръчвам ви я!!!

# 11
  • Мнения: 22
И аз се учудвам как така Ремингтън ти седи в гардероба????
Аз също имам две преси - първо си купих на Браун с много приставки + такава за изправяне ... Тц, ефекта не беше този, който търсех. После моята фризьорка ми каза, че продуктите 3в1 са нито едно, нито две, нито 3 /то и аз съм на това мнение/ и ми препоръча Ремингтън, но само за изправяне. От както си я купих се родих - страхотна е, много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 36
Мерси на всички за инфото  Hug

# 13
  • Мнения: 2
здр Simple Smile мисля че освен модел трябва да гледаш мощността на пресата, най-добре е да е с регулатор на градусите.

# 14
  • Мнения: 158
моята е такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09041153 ....доволна съм от нея,но косата ми е права

Общи условия

Активация на акаунт