Някой имал ли е такава болка?

  • 499
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте.Бременна съм за втори път и съм много щастлива Simple SmileИмам една принцеса на 6г.,а сега живот издраве очаквам момче.Проблема ми е,че от както влязох в 6-тия месец,започна една тъпа болка(по скоро дърпане)от пъпа нагоре към гастрита.особенно като повървя малко,максиимум 100 метра.Доктора ми каза ,че предържащите матката връзки били разпънати, а и матката ми рязана,понеже дъщеря ми се роди секцио(4.600кг.)Някой имал ли е такъв проблем? newsm78.Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не съм имала подобен проблем, първо, защото не съм раждала едро бебе, нито пък е било секцио.
Ако много те боли и не можеш да вървиш защо не потърсиш второ мнение, може да те посъветват нещо, което да ти помоне. Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 498
Здравей,аз съм с две секцио ,през 1 г.и 9 месеца.Към края на втората бременност изпитах такова дърпане,но на мен ми обясниха,че понеже бебето не беше слезнало надолу ми подпира хранопровода.А иначе заради операцията не са ми намеквали нищо

# 3
  • Мнения: 2 950
Мен ме болеше коремът по същия начин. Обяснението от лекаря ми беше същото като на твоя, въпреки че щеше да е първо раждане. Просто бебокът си расте ли расте и си прави място, и хич не му пука, че теб те притиска.  Joy Ако си притеснена, направи една консултация - по-добре да се разходиш напразно, отколкото да трепериш излишно. Hug

# 4
  • Мнения: 179
Споко и аз бяx така ще си почиваш повечко и се пази нищо страшно

Общи условия

Активация на акаунт