СИЛИКОН СЛЕД РАЖДАНЕТО!!!!!!!

  • 17 352
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте, на всички бъдещи и настоящи майки.Как гледате на гърдите си след раждането?Има ли промяна във формата и големината им?Притеснява ли ви тази промяна?Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА???

# 1
  • Мнения: 498
Ами аз имам две раждания и какво да ти кажа,започна малко да ги дърпа гравитацията Laughing,имам възможност да си сложа силикон,но моят мъж не желае,защото не харесва такива гърди.

# 2
  • Мнения: 750
И аз имам две раждания и да ти кажа не намирам особена промяна в гърдите си  Mr. Green Мъжът ми си ги харесва такива и никога не бих си сложила силикон, дори да имах нужда.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Как гледате на гърдите си след раждането? - както и преди раждането
Има ли промяна във формата и големината им? - не същите са както преди да забременея
Притеснява ли ви тази промяна? - както споменах, промяна няма
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? - не преди да родя още 1-2пъти

# 4
  • Мнения: 1 187
Има промяна в големината - мъжът ми е доволен.

Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? - не преди да родя още 1-2пъти

# 5
  • Мнения: 22 407
Промяна в гърдите след раждането нямам. Силикон не бих си сложила на този етап. Не ми харесва как изглежда.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Как гледате на гърдите си след раждането? - като на нещо мое, което не ме кефи вече ,чак толкова Wink
Има ли промяна във формата и големината им? - формата не, но в големината има;
Притеснява ли ви тази промяна? - не особенно;
Бихте ли си сложили СИЛИКОН В БЮСТА??? - Да, бих си сложила след няколко години Thinking

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
бих, ако имах излишни 5 бона, ама нямам.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 306
бих, ако имах излишни 5 бона, ама нямам.
И аз така. Моите пък увиснаха и сега не ми харесват изобщо. Наистина ако имах излишни пари със сигурност бих си сложила силикон.

# 9
  • Мнения: 304
след две раждания имам промяна в бюста,но не бих сложила соликон

# 10
  • Мнения: 865
да,ще си сложа Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 38 389
Как гледам? Ами гледам да не ги гледам, щото ... от 75 В минах на 75С, обаче изглеждат добре само със сутиен.
Мъжо ми е обещал след второто да ме спонсорира един силикон. Ама дали ще можем да си го позволим? Надявам се, че да.

# 12
  • Мнения: 186
Определено има разлика и тя не е положителна.А за силикон съм го решила твърдо,даже се чудя дали тази седмица да се обадя на Стоянов за една консултацийка Peace

# 13
  • Мнения: 215
Нормално е след раждането да не са същите. При мен има малка промяна. Силикон може би бих си сложила, чак след като родя и друго дете  Hug

# 14
  • Мнения: 139
Силикон бих сложила единствено и само поради (след) заболяване (пази Боже). Иначе и пет пъти да родя и кърмя - не бих се подложила на силиконоимплантиране. Hug
Ами аз имам две раждания и какво да ти кажа,започна малко да ги дърпа гравитацията Laughing,имам възможност да си сложа силикон,но моят мъж не желае,защото не харесва такива гърди.

Важно е ти какво желаеш. Нали не смяташ да слагаш на мъж ти силикон, все пак?

Общи условия

Активация на акаунт