Помощ - мъжът ми излиза с 18 годишна!!!

  • 12 643
  • 119
  •   1
Отговори
7 години брак и едно сладко момиченце, а този мизерник излиза с една пикла на 17.Моля кажете какво да правя?Лошото е че нямам нищо - апартамента е негов и то изцяло се грижи за финансите.Сигурно така е прикоткал и тая нещастница.Вие как бихте постъпили.А майка му живее с един 12 години по-млад.Много пари имат и тя и той.А аз и детенце какво да правим?Да търпя ли?Иначе всичко ми осигурява /е секса не е като преди/.

# 1
  • Мнения: 2 401
17 годинки? Това не е ли прокурорска възраст?  newsm78

# 2
  • Мнения: 48
Не бих си позволила да съм дотолкова зависима от съпруга си ,че в един такъв момент да се окажа без избор.А 17 годишната със сигурност ще му омръзне и то скоро.

# 3
  • Мнения: 46 438
... Вие как бихте постъпили ...

Отпрашвам на секундата при родители/приятели, стъпвам си на краката и продължавам напред.

# 4
  • Мнения: 18
Ами мисля само ти знаеш дали можеш да издържиш така...Аз лично бих си тръгнала. Ако имаш работа ще се справиш и сама с детето, тук има много такива родители, пък и моята майка сам самичка се е справяла с две деца. Дай ни повече информация - така е малко трудно за съвет. Имаше една друга тема наскоро - как си го върнахте у дома или нещо такова потърси я и прочети там също.

# 5
А 17 годишната със сигурност ще му омръзне и то скоро.
И ... ?
Жената какво я топли това ?
След нея ще е 20 годишна, 16 годишна, 23 годишна ...

# 6
  • Мнения: 487
А 17 годишната със сигурност ще му омръзне и то скоро.
И ... ?
Жената какво я топли това ?
След нея ще е 20 годишна, 16 годишна, 23 годишна ...

Много точно казано, курварлъка е до гроб, ако не е тази ще е друга и така докато пукне най накрая.

# 7
  • Мнения: 3 453
Аз да попитам - с 18 или 17 годишна последно.  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 1 209
А какво значи "излиза" - той ли ти каза, ти ли видя, някоя "приятелка" ли те светна?

Може и да няма нещо  сериозно. Най-добре първо поговорете.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Остави го на пиклата- независимо на колко години е, а ти започни сама да се осигуряваш.

# 10
  • Мнения: 359
Лошото е че нямам нищо - апартамента е негов и то изцяло се грижи за финансите.Сигурно така е прикоткал и тая нещастница.

и тая нещастница?! + коя друга?

Ако имаш достойнство- взимаш си детето и изчезваш. Ако той държи да теб и връзката ви ще лази по корем да се върнете. Иначе реално погледнато много семейства имат подобен проблем, явно е човешко, но зависи от 100 неща- защо се е стигнало до там,колко е сериозно, до колко биха се променили нещата, можете ли да го преживеете заедно или поотделно.

Ще се оправиш, съжелявам че те наранява

# 11
  • Мнения: 487
Бягай докато детето е малко, че иначе и без дете можеш да останеш, обикновено момичетата се привързват към бащите.

# 12
Да ама нямам нищо - апартамент, кола, кр карти  всичко е негово.Имам си само детенце.
Знам я тая курва че е 11 клас - дали е на 17 или 18 колко е важно?
Хванах ги че си говорят по скайпа и така.Колко хубаво било на вилата, как добре я накарал да се почувства.На него не му пука, каза ако искам да си събирам партакешите и да изчезвам.Детенце също с мене.Докога тия курви нещастни ще ги търпим.Нямат ли родители да видят - как може с 38 годишен женен с дете да се чука не мога да разбера.Да ми съсипва бъдещето и живота тая пачавра мръсна.

# 13
  • Мнения: 4 290
Какъв е проблема по-точно - че той излиза с 18/17 годишна или, че ти си финансово зависима от него?

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ти е виновна курвата, отговорността е на мъжа ти.
А като ти е казал да изчезнеш, ти би ли останала? Но го осъди го за издръжка.

Общи условия

Активация на акаунт