МАЙКА В ЧУЖБИНА

  • 599
  • 9
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ!
ИНТЕРЕСУВА МЕ НЯКОЙ СБЛЪСКВАЛ ЛИ СЕ Е С ТАКЪВ КАЗУС.
ЕДНА МАЙКА ОТ НАШАТА ФИРМА ПОЛЗВА БРЕМЕННОСТ И РАЖДАНЕ 135-315 ДНИ. СЕГА ТРЯБВА ДА ПОПЪЛНИ МОЛБА ДЕКЛАРАЦИЯ ДО 2 Г ВЪЗРАСТ НА ДЕТЕТО, А СЕ ОКАЗВА ЧЕ МАЙКАТА И ДЕТЕТО СА В ЧУЖБИНА И СИ ЖИВЕЯТ ТАМ С ТАТКОТО.

# 1
Това нещо не го разбрах... Може ли уточниш? Така ги водят по документи или?

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
И вие питате в качеството си на неин началник, подчинен, ТРЗ, ЛС, счетоводител, и т.н.?
Главните букви в нет пространството изразяват "крещене". Как и с какво да помогнем?
Имам роднини, майка и брат, в чужбина. Ако отида при тях трябва ли да си прекъсна майчинството?

# 3
Сега вече ми стана ясно. Тя е работи в тази фирма и има право на отпуск по майчинство, а това къде си кара отпуска си и нейна работа.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Тя е работи в тази фирма и има право на отпуск по майчинство, а това къде си кара отпуска си и нейна работа.

           Да, аз също съм такава майка.Дали съм в София, Пловдив, или в чужбина е все тази.Колкото и да се гневиш, жената има право на всички отпуски и болнични.

# 5
  • Мнения: 822
Дали правилно разбрах?Не можете да я намерите да попълни необходимите документи или по-точно не може да дойде? newsm78

# 6
  • Мнения: 185
Ако се чудите дали й се полага, при положение че не е в БГ - защо не, тя си е отпуска и може да си живее където иска през това време, аз също живея в чужбина, а си ползвам отпуската по майчинство  Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
полага и се майчинство  Peace

# 8
  • Мнения: 2 376
Е толкова ли не може да я попълните тази декларация от нейно име. Какъв е проблема?

# 9
  • Мнения: 1 372
Прави нотариално заверено пълномощно в най-близкото посолство и някой от нейно име с пълномощното попълва тази декларация и към нея се прикрепя пълномощното. Тя ти трябва само за вътрешна отчетност ако ти направят проверка, пък и не ти пречи да я представиш в НОИ при положение, че е попълнена от пълномощник

Общи условия

Активация на акаунт