За цикъла! Нормално ли е да има съсиреци?

  • 8 433
  • 15
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
От няколко месеца като ми дойде има доста големи парчета съсирена кръв. Не всеки ден и не всеки месец, но обикновенно са предшествани от някаква болка ниско долу в коремната област. И после като погледна - пак парченце! Чудя се дали е нормално или трябва да отида на преглед?

# 1
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
За мен е нормално.Аз съм така.

# 2
  • Мнения: 822
За мен е нормално.Аз съм така.
И аз съм така,но за свое успокоение не ти пречи да отидеш на гинеколог.Нали знаеш всичко е ивдивидуално.

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз съм така, но незнам дали е нормално.

# 4
  • Мнения: 5 001
Нормално е в силните дни да има .Тези съсиречета са обвивката (старата) на матката,която се обновява.И е нормално да са предшествани от болка.Това е един вид лека контракция...

# 5
  • Мнения: 4 433
Нормално е Peace

# 6
Нормално е. Те са в резултат на излющването на лигавицата на матката,която се обновява.

# 7
  • Мнения: 398
За да не отварям нова тема ще попитам тук...Нормално ли е кръвта да е слузеста ,като сопол? Извинявам се за образното изказване,но не се се сешам за друг по подходящ начин за да ме разберете.

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Понякога ми се е случвало, не винаги. Но това не е кръв, а някаква слуз, оцветена с кръв. Според мен не е притеснително, след подобна история не съм имала обезпокоително признаци.

Колкото за съсиреците - да, има ги и си е нормално. При мен се получаваха към края на периода.

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
За мен е нормално.Аз съм така.
Peace

# 10
  • Мнения: 1 187
Винаги съм имала, но малки. Вторият цикъл след аборта ми беше кошмарен, придружен с огромни съсиреци. Отидох на лекар - било нормално, дори и без аборт.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
При мен се появиха след раждането и всеки месец си ги има.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
За мен е нормално.Аз съм така.

И за мен е нормално. Даже понякога са доста големи  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 11
май всички сме така... много са гнусни тия съсиреци

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз имам съсиреци, мисля, че е нормално, но нека някой лекар все пак отговори.

Общи условия

Активация на акаунт