Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 459
Миналият месец, след изчитане на де-що-има инфо във форума за хомеопат избрах такъв за малката. Обадихме се, записах час, отидохме, направихме интервюто и всичко, както си трябва.
От понеделник сме с Т. Научих се да не създавам паника без нищо и си й давам чинно Осцилококцинум, вит. С, и си я наблюдавам.
В сряда, понеже Т спадна, но е неприятно натрапваща се (до 37.3), звъня на хомеопатката, разказвам подробно и тя ми казва, че това, което правя е ОК и ако има нужда пак да звъня.
За мое успокоение, отидохме при педка да чуе гърдичките и види гърлото. Оказа се, че е само със зачервено гърло и от него си поддържа Т.
Звъня на хомеопатката, разказвам подробно и тя ми казва да я заведа. Нямам нищо против, но ми е доста далеч и се чудя: така ли се процедира? Ако трябва и само за зачервено гърло да ходя ...

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Много е общо понятието зачервено гърло. Може да е зачервено гърлото, може да са сливиците , може да има налепи или петна по езика. Ние повече от година лекуваме детето при класически хомеопат и понякога ходим само за зачервено гърло. Освен това щом сте от скоро при тази лекарка тя все още не познава детето и ще и е трудно да му предпише нещо без да го види.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз обикновенно първо звъня по телефона. Разказвам каква е ситуацията и се разбираме за лекарствата. Ако ми каже да го заведа, го водя.  newsm78 Понякога казва да го заведа, понякога, не смята за необходимо. Но , се лекуваме при нея от близо 9 години и ни знае и кътните зъби. В началото го водех при всеки симптом.

# 3
  • Мнения: 540
ЗВАНЧЕ
какво става как е детето водили я на хомеопат

# 4
  • софия
  • Мнения: 25 459
Здравейте, момичета Simple Smile
Благодаря ви за отговорите Hug Следващият път ще бъда по-доверчива и ще отидем още при първите симптоми, пък, живот и здраве, по-нататък може и да не се налага всеки път да ходим.
яницацв, малката е ОК. Беше вирус. От събота е все така щура и непослушна. Благодаря ти за загрижеността Hug Hug

# 5
  • Мнения: 540
много се радвам че всичко е наред и дано все по рядко боледуват дечицата Hug

Общи условия

Активация на акаунт