Помощ за добър ендокринолог !!!

  • 2 042
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте Hug
Много моля ако може някой да ме насочи към добър ендокринолог, независимо в коя част на БГ се намира. Значи при мен проблемът е следният - напоследък съм много нервна, мадебелях и изморявам се бързо и на моменти се усещам че дишам по-учестено. Реших да отида да се прегледам да не би да имам гуша. Ходих на преглед и се оказа, че имам възел 3 мм. Докторът реши че не е нужно лечение и ми каза да отида след 1 година. Но аз немога да изтърпя до тогава. Не ям много а постоянно трупам килца. За месец и половина съм качила 3 кг. Но явно проблемът не е само във възела. Сигурно имам някакво хормунално нарушение. А и много пъпки започнаха да ми излизат. Ходих до личната ми лекарка за направление и тя ме посъветва да не ходя тук в Хасково по тези лекари, а да си потърся някой специалист. Та за това се обръщам към вас за съвет при кого да отида. Много ви моля да ми препоръчате някой към когото да се насоча    bouquet

# 1
  • Мнения: 1 335
С две ръце съм за Катя Тодорова, София. Инфо тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=10080.0

Виждам, че правите опити за бебе. Тодорова ще ти е от помощ и в това отношение.

# 2
  • Мнения: 186
arcana много ти благодаря за бързия отговор, сега ще прочета и там какво пишат  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт