molq spe6no za-14 noemvri 4rd?

  • 920
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
pe6no se nujdaq ot sivet za podarik na lubimiq?Toi e injiner proektant i e mnogo kaprizen,no nai-pecialnoto e 4e ima ubiley-30godini,taka4e molq za pomo6t kakvo bi haresal.S nego sim ot 4-godini no taka i ne mu ugodih na nito edin podarik,vinagi ne go vizpriema6e i mi povtarq6e 4e nqma nujda ot ni6to poneje mojel sam da si kupi vsi4ko koeto poiska.molq pomognete mi ako nqkoi ima podobna ili si6tata profeiq da spodeli i da mi predloji s kakvo moga da go zaradvam za6toto toi e vsi4ko za men,-MOLQ VI UTRE E ROJDENNIK-I UBILQR.BLAGODARQ VI PREDVARITELNO ZA TOVA OKO STE PRO4ELI MOLBATA MI I 4E MI OTDELIHTE OT CENNOTO SI VREME.6TE 4AKAM? : Praynig

# 1
  • Мнения: 1 027
подари  му стрелба със снайпер, да речем, ноооо не по теб, разбира се  Joy И аз съм с инж-проектант от 6 год и съм му подарила всичко Simple Smile та знам колко ти е трудно... Може би, би се зарадвал на на Gravitec Laughing (програма за проектиране, май...майтапче), купи му RAM 2GB за компа Laughing или хард диск  Laughing или нещо подобно....
иначе всякакви идеи- часовник ( въпреки, че някои по суеверни хора казват, че не било хубаво на близък, ама аз съм подарявала), портфейл, хубав кожен колан, хубава запалка или пура( ако пуши) или някоя книга- енциклопедия. 
Ако е романтичен, може да му подариш колаж с ваши снимки, масаж Simple Smile
ето две сайтчета, може нещо да ти хареса като идея
http://www.gift.bg/index.php?lng=&sub=1 - уникално идейно Simple Smile
http://www.podaruk.net/index.php?main_page=product_info&cPat … ;products_id=1090
дано съм била от помощ, въпреки, че вече може би е късно и си измислила подаръка Simple Smile
както и да е- да ти е жив и здрав любимия Simple Smile

# 2
  • Мнения: 25 447
Подари му боксова круша, пък ха дано спре да те бие и да ти чупи носа!  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 589
BLAGODARQ VI PREDVARITELNO ZA TOVA OKO STE PRO4ELI MOLBATA MI I 4E MI OTDELIHTE OT CENNOTO SI VREME.
  Има защо!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Първо... В този форум се пише на кирилица...
Второ... Има една функция ПРОВЕРКА ПРАВОПИС (след като се напише на кирилица)...
Че потребителите могат да си избодат очите с твоя постинг...
И трето... Но не последно... Има поне десет теми само в този подфорум (включая архива), където се обсъждат... Ако не стотици, то поне десетки идеи за подаръци...

Заключвам...!

Общи условия

Активация на акаунт