Кои според вас са най-сигурните признаци

  • 5 068
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кои според вас са най-сигурните признаци (жестове, мимики, думи, пози) по които един мъж може да познае че една жена го харесва и че евентуално тази вечер може да му се отвори парашута. Напоследък все ми се случва да си мисля че работата е готова, а накрая - нищо. Затова сега ще си вадя бележника и химикала и ще си записвам прилежно.
Така...... давайте. Казвайте кои са сигурните признаци за това че работата за вечерта е опечена.

# 1
  • Мнения: 6 155
Нищо сигурно няма... все пак за жени питаш  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 677
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!

# 3
  • Мнения: 606
Ако каже не - в кърпа ти е вързана.

# 4
  • Мнения: 2 161
О,аз прочетох темата Кои празници са най -сигурни.И точно ще пиша,че рожденият ден най-не е сигурен.
По темата:най-сигурно ще ти се отвори парашута,ако си забил травестит.

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 212
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile

И на мен ми стана гадно така да се подиграва.

А иначе все трябва да има определени сигурни признаци по които ние мъжете да познаем че дадена жена е луда по нас и е готова да ни даде всичко.

# 7
  • Мнения: 3 423
Борисе, този педал от аватара ти така
усърдно лъска, че защо ли му е жена.
Виж го, че сам си оправя и домакинство,
и всичко. Иначе, нищо сигурно няма, от
мен да го знаеш. Освен това за 100 евро.

# 8
  • Мнения: 677
Борисе, не се подигравам, посочвам ти най-краткия и сигурен път. Не ми благодари, от добро сърце го правя.
Сигурните признаци, които търсиш, са всъщност всички, по които жените не ти реагират. Така че за кво са ти?!

# 9
  • Мнения: 1 305
Мъжете са с вродена склонност да виждат подканващи признаци, когато ги няма, така че няма смисъл да ти разясняваме истинските признаци, защото изобщо няма да си в състояние да ги отличиш от това "не", което тестостерона те кара да приемаш за "да". Сложно ли се изразих?  Flutter

# 10
  • Мнения: 2 448
Шанел прочела празници, аз прочетох призраци.  Laughing Изобщо работата призрачна , Боре. Нищо не е сигурно, докато не свърши. Дето се вика, може и да сте се почнали и само до кривата круша да стигнете.  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 814
С жените нищо сигурно няма.
Може би като започне да се съблича, едва тогава може да си сигурен, че 100 евро, които си дал ще отидат по предназначение.

# 12
  • Мнения: 4 585
Не се стискай за 100 евро, бе. Другите начини не ти се получават, явно. Успех!
отвратителен си  Simple Smile
Вече знаеш за кого да гласуваш за плейбой 2008, нали?
Борисе, то и не-то не е сигурно не, да не си се прецакал на финала.

# 13
  • Мнения: 1 629

Може би като започне да се съблича...

а може би го прави, защото тощу що и се е пуснала бримка по чорапа и трябва веднага да му лепне дъвка...нищо сигурно и в този случай.
Ако бих ти била полезна, моите признаци са и твои  Hug  Първо крещя, после налитам на бой, накрая се правя че не го познавам. Ако продължава да упорства - получава и финала.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Възмутителна тема.  Laughing
Борко, не беше ли женен вече, бре? Стига го чете това меню.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт