Отговори
  • Мнения: 288
Здравейте мами бебенцето ми е на 1 месец и половина,кърмим се и много рядко се е случвало да ака повече от три пъти на ден.Една приятелка ми каза че е хубаво докато кърмиш да взимаш рибено и ленено масло.Лошото е че аз не се консултирах и почнах да ги пия а малкият втори ден ака по 6-7 пъти това нормално ли е възможно ли е да е от капсулите  който вземам.Само да уточня че от аптеката от която ги купих знаят че кърмя и ми дадоха уж най-добрите на GNC и пише че не съдържат оцветители и консерванти.Ще съм ви благодарна да споделите какво мислите Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите деца без да съм пила такива масла акаха по 5-6 пъти на ден newsm78

# 2
  • Мнения: 2 376
За какво са лененето семе и рибеното масло?  newsm78
Може би трябва да зададеш този въпрос в кърмаческия. Това което ядеш действа на стомахчето на бебчо по същия начин както и на теб.
В началото до към 6-та седмица повечето кърмачета акат по няколко пъти на ден. Някои на всяко хранене. Има ли промяна в консистенцията?

# 3
  • Мнения: 288
Ами той никога не е акал по толкова пъти на ден,даже по трудно се изхождаше.
Незнам и аз за какво се пият било хубаво за организма на кърмачката,или поне така ми казаха Rolling Eyes
Не мисля че има промяна в консистенцията или поне не на всяко акане

# 4
  • Мнения: 498
Моите деца без да съм пила такива масла акаха по 5-6 пъти на ден newsm78
И при нас беше така

# 5
  • Мнения: 1 473
Ленено и рибено масло са за разхлабване. Препоръчват се на хора, които имат проблем с отделителната система.

Доколкото знам, това какво яде и пие една кърмачка се отразява на кърмата.
Аз не бих пила нищо по съвет на приятелка, а бих се посъветвала с педиатър ако става дума за бебето и за това по колко пъти се изхожда на ден.

Общи условия

Активация на акаунт