Първо малко предистория: през 2005 г. сина ми припадна за секунди и от тогава пие лекарства Депакин и до преди месец, месец и половина Заронтин, от същия период вече ходим при д-р Литвиненко, който спря Заронтина и от преди девет дни изписа Трилептал /като го изписа постепенно да увеличаваме дозата, до момента е на 1х2 и 1/2 от 300 мг, а от утре трябва да мине на 2х1 от 600 мг., а причината е лошо ЕЕГ и малка доза на Депакина заради килограмите, които качи детето/, въпреки, че от 2005 г. до днес не е имал други припадъци, ноооооооо ............. винаги има едно но .. днес има по слабините, коремчето , стъпалата пъпки, червени като обрив, сърбят го, за съжаление обаче неможем да установим със сигурност, че обривите са от трилептала, тъй като пък през тези девет дни и двамата с него получихме разстройство  ooooh! личната му изписа прахчета и бисептол. Прахчетата разбира се не помогнаха особенно и аз взех и Лопедиум, като му давах по описания в листовката начин, т.е. бисептола го е пил три дни и половина, а Лопедиума два дни, като вчера вече не е пил лопедиум и днес хоп обрив  newsm78. Говорихме с док каза да спрем бисептола и всичко друго, но да продължим да даваме депакина и трилептала, дадоха му само противоалергични хапчета Ксизал по едно на ден, а аз все си мисля, че е от новото лекарство сиреч Трилептала и .......  незнам вече объркана съм и ....

Та въпроса ми е вашите деца или вие пили ли сте трилептал и имало ли е такива странични ефекти като обрив или нещо друго и какво предприе вашият лекар след това.


Много дълго стана май ....благодаря Ви предварително   bouquet