Нови идеи за прически на момиченца

  • 31 697
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Предлагам ви някои нови идеи за прически на момиченца и някои за момченца
Ako имате питанки кое как става насреща съм
В тия жеги някои стават много бързо! Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво, страхотни прически си направила! Остава само на Мони да й порасне толкова косицата и тогава ще те питам как стават някои!
Тази на-много ми хареса!

# 2
  • Мнения: 4 244
Браво, страхотни прически си направила! Остава само на Мони да й порасне толкова косицата и тогава ще те питам как стават някои!
Тази на-много ми хареса!
Нямаш проблем!
А тази дето имаш предвид и я направих на рожденния ден - беше ми голяма кукла  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 212
Първо, да кажа, 4е имаш много красива дъщеря.Пу, пу.
После да те похваля, 4е имаш железни нерви и сръ4ни ръце.
На мен това ми се вижда сложо.Аз умея да вързвам конска опашка  Mr. Green и до там. И трето преди 4асове постригахме дългата коса на Ванина.Реши да е модерна и сега е  с къса коса и на пластове. Няма на кого да се тренирам  Flutter

# 4
  • Мнения: 2 567
Оу, страхотни са  Grinning Нямам търпение да порасне и мойта принцеса да връзваме панделки  Heart Eyes
А всъщност децата мирни ли стоят? Не ги ли скубе? Thinking

# 5
  • Мнения: 1 214
Много са хубави наистина.А на тази http://client.webshots.com/photo/395576608/395586640ekkLuf   снимка твоята дъщеря и моята много си приличат(моята обаче е по-малка) http://www.bebeshori.com/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=10
Интересното е,че и моята се казва Мирела(знам,че твоята е Мирел  Simple Smile )

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
страхотни са Simple Smile
Само дет на мойта Дияна косата и арсте толкоз бавно ... направо ужасТ. Надявам се някой ден да й прави такива прически Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 142
Страхотни са! И момиченцето ти е страшна кукла! Да ти е жива и здрава! Като порасне на Ема още малко косичката и ще ти се обадя за съвети и напътствия!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Много хубави деца и прически Grinning.
Моята също е със сравнително дълга коса, но обикновено прическите са: една опашка, две опашки, рядко две плитки. Интересно ми е как става рибната кост? Дали ще можеш да ми обясниш или без нагледно показване няма как да стане.
А за харесаната от Чоколина прическа колко коса трябва? Ще стигне ли малко под раменете Rolling Eyes и как става?

# 9
  • София
  • Мнения: 469
Идеите са страхотни. Определено ще се възползвам. Е, ефекта няма да е същия, но с повече тренировки, дано успея.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Наистина са страхотни, но аз явно съм доволно схваната в ръцете, защото съм неспособна да направя тези прически. Само две мисля, че ще ми се получат.  Embarassed Веднъж опитах рибена кост, получи се горе-долу, но не особено добре и се отказах да се пробвам пак.  Cry Най-официалната прическа, която аз правя е цялата коса наплетена на ситни плитки, които после пускам и тя става къдрава. С нея обираме точките, но аз полудявам след многочасовото плетене. Приемам идеи всякакви, но нерви май нямам за осъществяването на повечето, а умение - за останалите.  Embarassed Cry

# 11
  • Мнения: 4 244
Много хубави деца и прически Grinning.
Моята също е със сравнително дълга коса, но обикновено прическите са: една опашка, две опашки, рядко две плитки. Интересно ми е как става рибната кост? Дали ще можеш да ми обясниш или без нагледно показване няма как да стане.
А за харесаната от Чоколина прическа колко коса трябва? Ще стигне ли малко под раменете Rolling Eyes и как става?
Лекси, на щерката косата е малко под раменете дълга.
За рибената кост всичко е въпрос на тренировка. Да не мислиш че при мен става от раз - и аз съм схваната в пръстите, ама не се отказвам. Пусто съм упорита като магаре на мост. Процедурата е следната - хващаш най горе един кичур и го разделяш на 3. Заплиташ го на плитка 1път и при повторното заплитане на кичурите захващаш от косата отстрани тънки кичури които вплиташ заедно. И така до края. Дано да ме разбра  newsm78
А за избраната  от Чоколина прическа става и доста по къса коса. Заплита се като рибена кост, като може да се поема коса от 2 страни а може само от едната и става като венец. Заплитам я от едната страна, като преди това съм разделила косата на път на една страна и от по малката почвам и въртя главата на детето и така се получава венеца. Накрая остналата плитка я доизплитам и вмъквам до вече изплетената коса и забождам с фибички и шнолички за украса.
Малко е трудна като за начинаещ но с малко повече опит в рибената кост става.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, разбрах номера Grinning. Ще се пробвам още утре, само малката дано седи по-дълго мирна Grinning
Ще опитам две странични плитки рибна кост, защото за една май косата й е къса.

# 13
  • Мнения: 4 244
Мерси, разбрах номера Grinning. Ще се пробвам още утре, само малката дано седи по-дълго мирна Grinning
Ще опитам две странични плитки рибна кост, защото за една май косата й е къса.
Аз така много обичам да я плета особено сега в жегите - ама я нямам снимана  Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 211
Пу, пу, голяма красавица!
Много пъти съм опитвала тая пуста риба кост, все се разпада. А имам една приятелка, която я плете на детето си на много по-малко коса, каза, че номерът бил да се намокри малко косата. Смятам скоро като имам повече време да се пробвам.
Аз основно я правя на 2 опашки или 2 плитки, или конска опашка.
Много рядко си играя на няколко опашчици отпред с тези силиконовите ластици, става много лесно, ама после като се махат доста скубят.

Общи условия

Активация на акаунт