Има ли други, толкова спънати и отнесени, като мен

  • 14 973
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!

# 1
  • София
  • Мнения: 175
Dencho, ето малко   bouquet  bouquet  bouquet, та да ти мине по-бързо.
Иначе и аз съм като теб: колкото е по-равно толкова повече се спъвам, домът ми е пълен с мебели, чиито ъгли сякаш ме преследват, за да ме ударят, сваля ли си очилата всяко преминаване през врата е неравностойна битка с касата й, при боравенето с кухненски уреди винаги има някой недоволен и след чиято намеса ходя изгорена или опърлена и т.н. За талантите ми да се наранявам и да ставам за смях на публични места ще премълча, че чак ми стана жал за себе си. Въобще, понякога, разбираш ли, животът е леекинко несправедлив  Tired

# 2
  • Мнения: 2 471
Вече си бях помислила, че съм единствена  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 397
 Съмнявам се, звучи ми като виц. Съчувствам ти, защото и на мен са ми се случвали разни нелепи ситуации, но чак пък толкова- не.

# 4
  • Мнения: 2 471
Само ми кажи, кое е виц - реброто ли? За мое съжаление не е.

# 5
  • Мнения: 46 492
Има, има  Laughing

Последния път, когато паднах така се овъргалях в едни листа (есен беше), че после сума ти време не успях да си изчистя палтото  ooooh!

2 пъти си чупя палеца на десния крак ... докато отварям вратата Crazy

А като ученичка се изстрелях по стълбището в училище и си спуках подкожно кръвоносен съд, 10 дни бях на легло, докато се разсее, иначе трябваше да ме режат Confused

На бала си изкълчих глезена и пак 10 дни не можах да стъпя на него, беше подут като топка  Confused

И още има, но не се сещам в момента Crazy

Бързо възстановяване  Hug

# 6
  • Мнения: 2 471
Ох развеселихте ме, но да не се смея много, че как боли..

# 7
  • Мнения: 2 471
Аз така и така съм тръгнала да се излагам на показ, та да разкажа случай от ранните ми паданици. Бях малка, спънах се в антрето и си ударих ухото в ръба на един шкаф. Резултата е N на брой шева. Бях си разцепила ухото на две по ширина. Който ме познава от форума е виждал красивият ми белег

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 hahaha   Joy голям смях,направо се просьлзих,но дано да не го изпитвам на гьрба си.
денчо скороШно оздравяване ти пожелавам Hug

# 9
  • Мнения: 589
 Аз не падам,обаче имам друг лош навик.Като се прибирам,за да се събуя,се подпирам на касата на вратата,докато самата врата е още отворена,за да влезе милото след мен.Т.е. не се подпирам,а си слагам ръката и пръстите ми попадат м/у вратата и касата(откъм пантите).Естествено,мило-то като влезе след мен-дърпа вратата да я затвори,при което ми притиска пръстите на дясната ръка...Няма да ви разправям какви писъци издавам...Ама това ми се случи цели четири пъти-почти смазани пръсти на дясната ръка...Сега,независимо дали влизаме или излизаме през входната врата,преди да пипне дръжката, милото все ме кара да си вдигна високо и двете ръце,за да ги вижда...чак тогава затваря.Колеги му бяха лепнали прякор "сериен размазвач на пръсти"...

# 10
  • Мнения: 13 184
Същата съм напоследък- последната седмица 4 пъти си удрям главата в парапета на работа, докато се навеждам да полея цветята и вече имам вдлъбната резка на черепа. Пък синините по краката и белезите от фурната по ръцете хич и не ги броя.

# 11
  • Мнения: 679
Да не би да си зодия СТРЕЛЕЦ? Joy
За тях казват,че се спъват на равно(жените).
Моят мъж непрекъснато се шегува.,че съм полужена-полукон,която се спъва на равно. Joy  bouquetJoy
А иначе си се спъвам,защото не си гледам в краката(освен че съм Стрелец).

# 12
  • Мнения: 21
Не се притеснявай, не си единствената, като ученичка редовно ходех с насинени очи защото не можех да вземам завоите. Но миналото лято се изненадах сама от себе си направих невероятен полет от едната етажна площадка до другата, летейки си мислех , че няма да оживея - резултатът две спукани ребра и счупена лява ръка, за пороткола да отбележа, че малкият ми син по това време беше на 10 месеца, а мъжът ми работи вечер, да не ти обяснявам как съм го къпала и носила. Майка ми ме съжали и си взе отпуска за да го гледа.  Само седмица, след като ми свалиха гипса паднах и си счупих палеца на десният крак и това вече ме докара до истерия, бях толкова бясна на себе си, че ми идваше да се гръмна.

# 13
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Не си сама в мъката си   Hug
Последната ми най-голяма излагация беше в една банка. Има три стъпала за да се стигне до касите. Моля милост отнсена нейде във вихъра се спъвам на второто и се пльосвам с цялата си прелест по очи насред салона. Чантата хвърчи на една страна документи на друга, а аз лежа и пъшкам. Охраната в желанието си да ме успокои ми казва следното: "Не се притеснявай, не си единствената която пада тук, но си първата която пада на изкачване, а не на слизане."  А на мен ми се искаше да стана невидима в тоз момент.
Имаше преди време на една улица в центъра едно желязо което стърчеше на 1 сантиметър от асфалта. Спъвала съм се там поне 5 пъти, а го знам и все като минавам си повтарям: "Внимавай да не се спънеш" Да, ама не. Не го пропусках докато не го махнаха накрая.
Скорошно оздравяване ти желая  bouquet

# 14
  • Мнения: 6
Момичета, чета и се смея с глас, въпреки, че осъзнавам сериозността на травмите причинени от падането. В началото на тази година и аз имах подобно преживяване. Беше поледица, няма транспорт и аз закъснявам за работа. Момента в който извадих телефона, за да се обадя, че закъснявам се разсеях и паднах по корем, нооооооо не изпуснах телефона и лежейки си проведох разговора, след което станах, поизтупах се и се заех да търся превоз за болницата, тъй като си бях наранила коляното....Като се сетя още ми е смешно, но съм щастлива, че нямам счупено.
Dencho, бързо възстановяване.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт