Семейства от различни етноси

  • 22 760
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Имате ли познати семейства или да сте чували за такава връзка между българин и циганка, между българин и туркиня или между българин и помакиня. Има ли много такива семейства според вас в България и дали те са успешни. И кога са по-успешни - ако мъжът е българин или ако жената е българка а мъжът е циганин, турцин или помак.

# 1
  • Мнения: 6
Познавам много такива двойки/семейства. Всичко е относително и зависи не само от етноса към който принадлежат, но и от личностните им качества, възпитание и т.н.

# 2
  • Мнения: 212
Какви са браковете - българин - туркия или българин - циганка. или обратно

# 3
  • Мнения: 6
Обратно. А ти защо се интересуваш, ще споделиш ли?

# 4
  • Мнения: 589
Познавам доста такива двойки,понеже съм родена в т.нар. район със смесено население.Има двойки както българин и туркиня/помакиня,така и обратното,не мога да кажа,че единият вид преобладава.Най-ме е впечатлило едно семейство,той-българин,тя туркиня,бяха съученици на сестра ми навремето.Когато се ожениха нейната рода като че ли се отрече от нея,обаче тя се оказа много "окомуш"-невеста,страшно амбициозна и съобразителна.Благодарение на "навирането" и тук и там съпругът и стигна до пост в министерство,а тя е на доста отговорна позиция в една партия,известна повече като етническа...
  

# 5
  • Мнения: 927
Да. Българка с турчин ( от Турция) и българка с циганин. Млади, образовани момичета са и двете, с прекрасни семейства. Мъжете им се грижат много добре за тях, но и двете си работят. Едната дори стана кметица в селото , където живеят.

# 6
  • Мнения: 654
Да познавам:българка и циганин,циганка и българин,туркиня и българин.
Тези хора срещнаха доста трудности , защото семействата оказаха натиск.
Едните казваха:Ох,от къде я намери тази циганка?!
Другите:Свършиха ли циганите за теб?
Но всички се пребориха за семейното си щастие и се моля да имат дълги години пред себе си.

# 7
  • Мнения: 4 380
Имах приятелка от тинейджърските години- туркиня, която беше омъжена за българин. Разведоха се и не заради етнически различия. Той като че ли беше много по-"турчин" от нея.

Борисе какви са тези въпроси? В България всички етноси са толкова измешани вече че някой въобще обръща ли внимание на такива неща? По улиците само смуглички се разхождат и въпреки че не си признават произхода, то е ясно като бял ден че без етнически малцинствени примеси не се е разминало. Българи със светла кожа и светла коса са рядкост.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Познавам семейства от различни етноси. Само нямам познато семейство от български и ромски произход.
Няма лошо в смесените б(ракове, стига родата да не се опитва да надвие.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
до офиса на предна работа имаше семейство българин-циганка .... добре се разбира, имаха 1 дете, сега може и повече да са. излизаха хванати за ръце тримата ...

# 10
  • Мнения: 1 317
Имам съученик турчин, който ходи с българка.
Семейството му беше страшно против, големи драми, обяснения, молби.
Скоро се видяхме - тя вече живее у тях, родителите му са я приели, щастливи са и ще се женят.
Факт е обаче, че им беше трудно да се преборят за щастието си. 

# 11
  • Мнения: 904
Аз съм в така наречения етнически смесен брак- аз съм българомохамеданка, той е българин християнин, аз от малко провинциално градче той от голямата София. В малкият ни китен градец почти не останаха къщи без смесен брак, имам предвид че ако едното дете си вземе от неговия етнос другото почти винаги взема от другия и в един момент се оказва че сме много омешани.

# 12
  • София
  • Мнения: 591
Аз съм момиче христианка което ходи с турчичин. Плановете са ни за брак началото на 2009г.г., независимо че нито неговата рода нито мойта го премат. Е след девет месеца връзка видяха, че няма да стане тяхното, затова и вече живеем отделно без намеса на родителите.

# 13
  • Мнения: 2 448
Имам приятелка, която живее от години с турчин. Справят се чудесно, той е мноооооооого богат. 
Това е единствения пример, който мога да дам от близкото си обкръжение, други не познавам толкова добре.

# 14
  • Мнения: 958
Имам приятелка, баща и е българин, майка и рускиня.
Много ркасиво момиче, ама си провали живота.
на 18 се събра с един циганин, верно беше хубав, имаше и пари, ама си беше циганин. Роди им се много хубаво момиченце, след години заминаха за Италия, носеха се слухове, че е сводник и от там има кинти, и че пускал и нея от време на време.
не искам да го вярвам.
Сега са разведени, тя е още в Италия, казва че е бавачка.
Но тя имаше и тежко детсто, баща и редовно рпебиваше майка и, много я ревнуваше.
Язък, много хубаво момиче, дано си е стъпила на краката.

Общи условия

Активация на акаунт