Скоро да сте пазарували от http://www.preissturz.at/?

  • 940
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Момичета, да сте пазарували скоро от http://www.preissturz.at/? Миналата година доста се бяха поизложили при общите доставки, но сега се сетих за тях и гледам, че вече са си променили някои условия - напр. начина на плащаде. Та въпросът ми е дали са станали по-сериозни и читави, че си харесах някои интересни играчки?
И ако сте поръчвали, за колко време идват нещата?
Мерси!

# 1
  • Мнения: 3 993
Да, съвсем скоро пазарувах от тях, опита ми е пресен-пресен.  Simple Smile
В търсене на подходящото за нас столче за хранене, прочетох тук във форума,че майки са доволни от Hauck - немска марка, и намерих такова столче точно във въпросния австрийски интернет магазин. Поръчахме общо 2 (и едни познати се включиха) и едно бънджи. Поръчката направихме миналия месец, платихме с кредитната карта на мъжа ми. Доставката струва 19 евро. Пуснахме я застрахована, за по-сигурно.
От австрийския сайт така и не се обадиха, не изпратиха имейл кога са пуснали насам нещата. Накарахме една позната в Австрия да им се обади да ги пита. Били ги изпратили на 21 октомври. Вчера (13 ноември) получихме пощенското известие, че са дошли на митницата. Мъжът ми отива тази сутрин на митницата да ги прибере. Там служителката му казва, че нашия кашон отдавна е пристигнал там и защо не сме отишли по-рано да си го вземем... Shocked Ами защото Български пощи не са нормална пощенска служба като Deutsche Post!  #2gunfire
Мъжът ми донесе у дома само един кашон, в който е бънджито и възглавниците за столчетата. Самите столчета още ги няма и са в друг кашон. На митницата са му обяснили, че често става така, при по-тежки пратки, ги разделят на части. Казали му, че всеки момент ще пристигне и другия кашон, даже можело вече да е пристигнал, но те (на митницата, столична пощенска разменна станция май се казват) още не били обработили днешните пратки.  WhistlingИ така. Продължаваме да си чакаме столчетата.
Според мен австрийците са читави, а нашите пощенски/митнически служби не са! #Crazy

# 2
  • Мнения: 4 877
Благодаря!   bouquet
Аз си харесах доста дървени играчки, но се чудя дали да рискувам. Малко са особени като е-магазин, но пък са им хубави играчките.
Дано още мами се включат и да имаме по-ясна картинка за тях.

# 3
  • Мнения: 4 877
Забравих да кажа, че стискам палци всичко да е ОК с поръчката ти. Нали ще пишеш после като дойде и вторият колет?

# 4
  • Мнения: 3 993
Абсолютно ще пиша. То такава одисея, 22 дни вече чакам доставката...за хвалба си е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт