Бременност и избор на гинеколог

  • 1 032
  • 3
  •   1
Отговори
 Здравейте! Нова съм във форума и малко се притеснявам. Преди няколко дни открих, че съм бременна и сега трябва да отида на лекар. Живея в Бургас. Моля, някоя от Вас да ме упъти към добър гинеколог, който работи и със Здравната каса, защото прочетох противоречиви мнения за някои лекари.Лично аз бих отишла при д-р Мърмърова, но ако има и други , кажете. Благодаря! Laughing

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ще те посъветвам да не четеш мнения  Wink те само ще те объркат (за едно леце ще намериш както мн.добри отзиви така и кофти) Crazy ..просто си избери лекар от района в който живееш и му се довери  Peace

Едно моя позната от много , четене , избиране, подбиране вече е в 7 м и от лутане още няма постоянен гинеколог който да и следи бремеността  ooooh!


Успех и леко бременеене   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 430
Права е Desss  !
Моят гинеколог даже го няма и като име по форумите Laughing,но си го избрах и за сега съм доволна.А и да не си уцелила с избора си за АГ,винаги може да го смениш Peace

# 3
Много Ви благодаря за мненията.Да, много неща прочетох и направо се ужасих. Още повече , че за някои 32 години е вече времето на рисковата бременност.  SadЩе опитам при една лекарка д-р Мърмърова, стига да ме вземе и така.Дано не се лутам дълго. И на Вас лека бременност и прекрасни моменти. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт