Мебели втора употреба- Варна

  • 20 380
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте!
Искам да ви питам, знаете ли къде във Варна има магазини за мебели втора употреба?

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 187
Знам един до завод Дружба (срещу НАП). Намира се почти на ъгъла с Осми Приморски полк. Има голяма табела, така че лесно ще се ориентираш. Сигурно има и други.

# 2
  • Мнения: 4 187
Виждала съм зад ЦП, но не се сещам точно къде  Embarassed. Ако минавам днес, утре ще проверя адреса!

# 3
  • Мнения: 2 261
На ъгъла на" Патриарха" и "Юрии Венелин",на ул."Прилеп" до пенсионерския клуб също.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 478
Срещу автогарата,в дългите блокове.И на спирка Нептун има.

# 5
  • Мнения: 444
Много ви благодаря за информацията, днес ще ги обиколим, дано открием хубави неща. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 28
Здравей,

Преди 2-3 седмици обиколяхме магазините предлагащи мебели втора употреба.
Има няколко магазина по була.Владислав. Като тръгнеш от автогарата посока  от лявата страна се падат. Няма начин да ги пропуснеш, има надписи.

Друг магазин с мебели втора употреба има на у.Цар Симеон. Тръгваш от Валентина, в посока автогарата, подминаваш Планета, в ляво е редакцията на век Позвънете, а под стълбите има магазин за мебели. Ако не се лъжа те са верига има ги също по бул.Владислав и до з-д Дружба.

Почти няма мебели втора употреба, а по-скоро са стари "колекции". Ние си харесахме една масичка с 4 стола за 320 лв. Отказахме се да я купуваме, тъй като сега се охарчихме за покупка на една къща  Embarassed

Ако се интересуваш, може да ти пратя снимки на мейл-а.Не знам дали  не е продадена.

# 7
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
А дали има магазин за мебели внос от Германия и Холандия?Втора употреба или с някакви дефекти!

# 8
  • Мнения: 28
Преди няколко дни видях табела по пътя за Виница, в дясно за мебели внос от Холандия, но не знам дали има магазин там. Приятеля ми каза, че от доста години я има тази табела

# 9
  • Мнения: 1 427
За какво са ти магазини- виж във в.Позвънете-пълно е с обяви за употребявани мебели.

# 10
  • York
  • Мнения: 826
А дали има магазин за мебели внос от Германия и Холандия?Втора употреба или с някакви дефекти!
Освен магазина по пътя за Виница, има такъва мебели и срещу Ритони по пътя за Метро.

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Преди няколко дни видях табела по пътя за Виница, в дясно за мебели внос от Холандия, но не знам дали има магазин там. Приятеля ми каза, че от доста години я има тази табела
А дали има магазин за мебели внос от Германия и Холандия?Втора употреба или с някакви дефекти!
Освен магазина по пътя за Виница, има такъва мебели и срещу Ритони по пътя за Метро.
Благодаря ви момичета  bouquet.
За какво са ти магазини- виж във в.Позвънете-пълно е с обяви за употребявани мебели.
Няма да мога да обикалям по-частни обяви!

# 12
А дали има магазин за мебели внос от Германия и Холандия?Втора употреба или с някакви дефекти!
такива съм виждала в района преди кат на кръстовището посока Метро веднага след завоя вдясно има сграда с табела ковано желязо .Там можеш да намериш втора ръка скринове ,дивани , осветителни тела - повечето античен стил.
Днес минах покрай мебелите ,които са до Планет клуб .Навън беше изложено ново диванче с хубава дамаска. цената около 250 .

Общи условия

Активация на акаунт