потрепване на мускулите

  • 2 921
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Преди известно време изживях голям стрес и в резултат на това, от известно време 2-3 седмици започнаха да ми потрепват мускулите на различни части от тялото (ръцете, краката, по гърба). Ходих на невролог, който е добър. Каза, че е на нервна почва и ми изписа успокоителни с магнезий, но тези оплаквания не изчезват. Много съм притеснена, защото прочетох в нета за страшни болести. На някой случвало ли му се е такова потрепване и как изчезна то? Cry

# 1
  • Мнения: 382
Имала съм период,в който дори крака ми сам се движеше,ръцете ми скачаха,всичко беше на нервна почва.Успокой се.Няма да ти навреди преди сън да си пийваш чай от маточина.Действа много релаксиращо.И престани да ровиш в нет-а,че аз така даже и рак прекарах. Grinning

# 2
  • Мнения: 80
Да, имала съм такъв период, даже челюстите започнаха да ми се схващат, крак и ръка да изтръпват, болката да преминава от едната част на тялото към другата и т.н.И всичко това придружено с безсъние, черни и страшни мисли за нелечими болести и т.н.И аз естествено през това време се рових в нета и си поставих какви ли не диагнози.
Нужно е на първо време да не ровиш и да не четеш за болести и по възможност постоянно да си заета с нещо.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Благодаря сърдечно за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт