търся идеи за най-добра функционалност на неприятни ниши

  • 866
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 911
от месеци го мисля и нищо практично не ми идва наум или ако ми хрумне нещо не мога да го доизмисля до край  ooooh!
а практичността се налага заради и без това маломерното ни жилище, т.е. идеи, които са свързани само с красивата, декорираща насоченост няма да ми бъдат от голяма полза  Tired
но определено ми се иска освен да е практично и да не е грозно или кичозно  Blush
едната ниша е остър ъгъл със страни 63 и 73 см при острия ъгъл, намира се точно на границата между бокса и стаята, имa възможност мивката да се дръпне малко напред и да остане към стаята, както и да се избута навън и да остане към бокса  Crazy
това е схема на апартамента, но май не е много вярна, тъй като тук не се вижда да има остър ъгъл, пада се между стената след котлона и вляво от мивката на картинката
острия ъгъл
другата ниша е в спалнята, тя от самото начало е замислена за нещо като дрешник, но до момента още нямам идея как да бъдат разположени рафтчета и прочие, нито пък как ще се затваря, няма никаква възможност да е с нормални врати, т.е. да се отварят навън, така че или ще е плъзгаща, или тип хармоника, или пък спускаща като щора  newsm78
дрешник

# 1
  • Мнения: 4 187
Не добих много точна представа, но там където се образува острия ъгъл бих сложила ъглови лавици, на равни разстояния, може да се подредят книги, щом е в кухнята, може да ги запълниш с много практични неща. Другата снимка не ми я отваря до край ....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 911
дрешника ли?клъцнала съм я, щото е ужас натурия  Blush просто, за да се види големината и формата на чупките я пуснах, с височината на стаята си е.

# 3
  • Мнения: 824
Острият ъгъл бих направила като витрина по поръчка.Или както е писала Star, или ще сложа врата, за да се използва като килер, или ще направя вграден гардероб.Може да се направи шкаф, върху който ще се постави една голяма пластика, примерно.

Когато поръчваш дрешник, проектантът ще ти предложи няколко вариянта за разположението на рафтчетата.

Общи условия

Активация на акаунт