Новите ви книги - 2 част

  • 63 188
  • 1 060
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 899
Новите ви книги - 1 част

Заповядайте в новата темичка  Hug !

# 1
  • Мнения: 2 149
Много интересни идеи прочетох тук Hug

# 2
  • Мнения: 49
Между другото съм се заканила до Нова година да имам една книга, която много ми легна на сърцето - "1000 места, които е добре да видите преди да умрете"... Засега 65 лв. са ми множко, но като я взема, че като я изчета... ей тогава ще става страшно щом се хвана да обиколя всички 1000 места по света  bye

# 3
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Само се записвам - все още си чета "Хрониките на Амбър" Heart Eyes.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 899
Само се записвам - все още си чета "Хрониките на Амбър" Heart Eyes.

Много се радвам, че ти харесват  Hug !

Последните ми книжки са в три тома "Приключенията на Шерлок Холмс".

# 5
  • Мнения: 489
Здравейте!  Hug
Някакви отзиви за този роман на Мариан Кийс? Купих го, но не съм го почнала, а ми се чете нещо развлекателно.  Grinning
 
  ПП. Винаги ми е било много странно да сравнявам различните корици и заглавия на една и съща книга в различните държави. Защо не ги правят еднакви?! Отне ми сума време да открия коя е тази книга на български. А пък оригиналното заглавие няма нищо общо с посочените 2.  Thinking

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Само се записвам. Много ми е полезна тази тема и интересна.
Нови книги засега нямам, всъщност имам взети на заем. Сега чета "Кака Понсуни" на Кон Джи Йон (корейка) - интересна ми е.

# 7
  • Мнения: 511
Тук основно пишат четящи души, така че надявам се ще намеря повече инфо за това чудо. Искам го за коледен подарък
Някой използвал ли е подобен рийдър?
http://www.bookeen.com/ebook/ebook-reading-device.aspx
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDispl … 98552921644523779
http://dbs-books.net/
Имам страшно много книги на компа и дори не смея да си помисля за печат, та си мисля че, тая джаджа ще ми върши страхотна работа.
Ако счетете, поста ми за спам, ще го изтрия!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 899
diva nova, никакъв спам не е. Много ме заинтригува с това устройство.
И аз го искам за подарък  Crazy , ще следя отзивите.

# 9
  • Мнения: 4 064
Аз приключих "Дона Флор" (забвана беше) и започнах "Леля Хулия и писачът" на Марио Варгас Льоса. Старо издание. Засега ми харесва.

# 10
  • Мнения: 880
Нямам нови книги,но днес си взех от библиотеката тези:
Филип Джиан-Нечистота
Симон дьо Бовоар-Сломената жена
Жорж Перек-Спящият човек
Ваня Щерева-30 неизвинени

На вълна френска литература съм,нямам търпение да ги почна. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 654

Това са най-последните. За Бредбъри няма смисъл да давам отзиви Heart Eyes, другата я чета в момента, но не съм особено развълнувана.

# 12
  • Мнения: 2 180
Нека се включи мацката, която каза, че си е купила електронна книга. Тя чете темата, беше писала, но не ми се рови назад, за да видя коя беше.  newsm78

# 13
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хоп и аз в новата темичка Laughing

Скоро отивам на книжен пазар и ще се отчета Simple Smile

# 14
  • БУРГАС
  • Мнения: 176
Последните книги,които си купих са "Ловецът на хвърчила",по ваша препоръка(често ви чета и внимателно си записвам) и наистина много я харесах!И също "Пожелай ми слънчогледи",защото ми е много забавна Софи Кинсела.Следващата набелязана за купуване ми е "Хиляда сияйни слънца",а "Шоколадов рай" дали е хубава,че и по нея се загледах в книжарницата?

Общи условия

Активация на акаунт