Нормално Раждане в болница Вита?

  • 1 226
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте отново интересувам се как са условията в клиника Вита за проследяване на бременност и раждане. Отделно моля да ми пишат дами ,които са раждали там по естествен път ,как беше ,при кой лекар, кой слага упойките и всичко около цялата процедура. Ще съм много благодарна HugЗнам ,че темата е дискутирана ,но аз пускам моята тема. Благодаря за вниманието!

# 1
  • Мнения: 63
Здравей!  bouquet

Тъй като кутията ти е пълна ти отговарям тук на съобщението, което ми изпрати. Акушерките са добри, не се притеснявай. Отзивчиви са по всяко време на денонощието. Повечето са на средна възраст - около 35-40 год. Главната акушерка и въпросната, която е по-дръпната са над 40 години. Всички са кадри на Шейново. Не мога да се сетя как се казва тази, която аз не харесах като отношение. Тя е с червена коса и не можеш да я видиш усмихната. Confused Но това не означава, че не си върши работата. Последната вечер преди да ни изпишат тя беше на смяна и я помолих да ме повика, преди да изкъпе моето бебе, за да мога да видя как става и горе-долу какво се прави. Повика ме, показа ми и ми обясни всичко. Акушерките за всички лекари са едни и същи. Ядоса ме, че няколко пъти ми се скара, че не съм дала АМ на бебето, отказа ми да ми донесе лигнин, защото вече съм можела да си слагам превръзки, а на мен ми беше по-удобно с лигнин. Поисках си лигнин от друга акушерка и тя ми донесе. Поисках веднъж да вземе бебето, тъй като то нещо мрънкаше, а пък мен ме болеше операцията и ми беше трудно да стана за да го взема. И тя ми се озъби така, че все едно не го искам това бебе, но го взе. Според мен то се беше наакало и за това мрънкаше, а аз няма как да му сменя памперса. Иначе не се притеснявай. Всички за отзивчиви и помагат много. Условията са добри - всеки ден ти сменят чаршафите, нощницата, кърпите, носят ти вода и ти осигуряват всички необходими неща. Имаш до главата си телефон, на който звъниш денонощно. Това, което аз не си бях взела и съжалявах беше помпа за кърма. Багажа, който си бях взела се оказала напълно излишен, освен джапанките. Това, което мога да те посъветвам е докато си там си почивай много, спи колкото можеш. Ако някоя акушерка не ти допадне, просто се обръщай към друга. Ако раждаш със секцио пий много вода след това. Те ще ти донесат. Като цяло акушерките са много добрички, недей да се притесняваш за това. На други места съм виждала акушерки с доста по-лошо отношение.
Не знам друго какво да ти кажа, ако се сетиш за нещо питай. Ще ти помагам с отговори.
А ако не - пожелавам ти леко раждане  и бързо възстановяване.  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт