Планирате ли уикендите си?

  • 2 288
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Или не? 

Препочитате свободното ви време да е предварително организирано за срещи с другари, разходки с детето и почивки или по-скоро харесвате неделното стоене у дома пред телевизора - с къкреща манджичка и с идеята да идете на кафе като/ако се чуете с приятели? Знам, че умората си казва думата, знам и че никой не ходи на екскурзия всяка седмица, затова ви питам за обикновените, средностатистически уикенди.

П.П. Сега се загледах в банера на една от рекламите в бг-мамма.. Подсъзнанието е голяма работа.  Laughing

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 03:00 от Ева на сцена

# 1
  • Мнения: 18
Ами аз работя през повечето уикенди та мога само "професионално" да си ги организирам, но не и "почивно" Wink...Ако имам някой свободен ден, той ще е през работната седмица и гледам да си шетам из къщи малко, да сготвя една, две манджи, че иначе го караме на бързи ястия през останалото време...да си почина малко от напрежението. През лятото, като, че ли повече планираме от колкото сега, сега сме се отпуснали на домашния уют  Joy.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много рядко ми се случва да нямам нищо планирано за събота и неделя(не харесвам думата уикенд). Екскурзиите при нас са чести, но не обикаляме някакви скъпи места и дестинации, а ходим по планини и чукари.
Тази седмица(днес) голямото дете е на състезание по английски и ще си останем тук, другата сме на празник в едно село и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 629
Ми не. Не планирам уикендите. Ставам и сутрин и каквото стане през деня Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Горе-долу планираме какво ще правим, но обикновено я времето, я някое от децата пременя плановете в движение Laughing

# 5
  • Мнения: 4 292
До скоро уикендите се планираха задължително. Точно в момента нямам тази възможност.

# 6
  • Мнения: 581
 Не, не обичам да планирам предварително.Обикновено решаваме къде ще ходим чак като се качим в колата.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, мразя да се планира...  Close
Само предполагаме, какво можем да правим... И ако е рекъл Господ, си осъществяваме предположенията.
Отговорих: понякога.

# 8
  • При семейството си
  • Мнения: 6 584
Импровизираме, освен когато сме поканили гости по някакъв повод. И двамата сме тип "в последната минута", така че всичко подлежи на решаване/ промяна в движение.

# 9
  • София
  • Мнения: 746
Планирам каква да е закуската за децата Laughing,след това,ако мога ги разкарвам при бабите им,а аз обикалям по магазини и кафета  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 388
Не, няма как. Приятелят ми е ангажиран и уикендите. Ако се планира нещо е за вечерта, но в темата за друго се пита.
Планираме, ако ще ходим някъде извън града, но не винаги.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
О,планираме отдалече.Ако ще сме извън София,бебката някой трябва да я гледа.Понякога даже и по магазините като излизаме предпочитаме да я оставим,а това е свързано с уговорки.Иначе на майтап особено петък вечер мъжа ми ме пита каква програма съм спретнала за събота.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Обичам да планирам почивката си да, но понякога плановете ми се провалят.

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз планирам всеки ден, не само почивните.
Почти винаги съм сама с децата и ако нямам план-график ще ходят гладни и неизпрази.
На сън да ме бутнат, знам всеки час какво ще правим.
Имам план ако времето е хубаво и план, ако е лошо.
Старая се да уплътнявам времето на децата с нещо полезно, за да няма време за глупости и да се карат двамата.

# 14
  • Мнения: 641
С мъж полицай е трудно планирането на почивните дни,но понякога става.

Общи условия

Активация на акаунт