За чупливата коса ... :)

  • 1 523
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте на всички Simple Smile първо искам да ви благодаря за прекрасното форумче и за това че всички сте много отзивчиви newsm51 отавна чета форума и открих много неща за които имах въпрос и ми помогнаха страшно много, като например тривитаминола, за който не бях чувала преди да попадна на форума, но не намерих това, което търсех и за това се регистрирах и реших да пусна тема Rolling Eyes
та направо към въпроса ми- с какви продукти поддържате чупливата си коса newsm78 специални шампоани, кремове, пяни... искам да разбера точни марки и продукти Peace
моята е чуплива, но искам да я направя къдрава, не използвам някакви специални продукти предназначени за къдрава/чуплива коса, само пяна но тя не може да ми начупи хубаво косата още от корена, а я прави на вълни no знам, че има кремове за изправяне, които държат косата по-дълго време права, а има ли нещо, което да прави чупливата коса къдрава newsm78

# 1
май никой не е с чуплива коса Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 2 477
Моята коса е чуплива Peace
Когато не е изправена,я начупвам допълнително,за да изглежда като с мокри къдрици.
Използвам шампоан Paul Mitcel,след това нанасям в корените един серум за обем на Keranov,изчаквам да поизсъхнат корените.
След това я намачквам с гел на Roland,прихващам горния пласт коса с шнола,за да изсъхне с обем.
Изглежда сложно,ама не е.Опитай Wink

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм също с чуплива коса.
Като я измия.слагам й. в корените.серум.Намачквам я с пяна.след което я изсушавам с дефузер.
 Le soleil.шампоана.който използваш от аптека ли го купувам.Би ли ми дала малко инфо за серума и гела.от къде ги купуващ и тях! Hug

# 4
  • Мнения: 1 081
Моята си е къдрава.
Не правя нищо специално, освен, че я реша само с пръсти и слагам кристали след баня  Peace
Шампоани и балсами ползвам на Елсев и Глис кюр.
Веднъж в седмицата и маска със зехтин   Peace

# 5
Нека и аз се включа в тази тема Grinning Моята коса е чуплива и когато искам да я направя къдрава след като се изкапя (вечер преди сън) докато е леко влажна и слагам на Jalyd finishing sculpure. Намачквам хубаво и лягам с полуизсъхнала коса. Ефекта е чудесен.

# 6
  • Мнения: 1
NIOVI   от къде го купуваш Jalyd finishing sculpure newsm78 или е професионален продукт Peace и всъщност какъв точно е ефекта Thinking

# 7
  • Мнения: 49
Здравей, аз също съм с чуплива коса, която е и много гъста и все ми се иска да е истински къдрава, ама няма как да стане точно както го искам Sad. И все пак наскоро пробвах един продукт на Paul Mitchell точно за оформяне на чупливи и къдрави коси и останах наистина много доволна от ефекта Peace. Истината е обаче, че всичко си е до коса и дори аз да съм доволна от даден продукт, на теб може въобще да не ти хареса, така че успех в търсенето Hug.
Ето за какво говорех, казва се Round Trip:

# 8
  • Мнения: 315
Лореал имат мляко за къдрави коси -от професионалната серия

Общи условия

Активация на акаунт