Слузесто червеникаво течение при момиченце на 6 дни!!??

  • 1 071
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мами.  Имаме момиченце на 6 дни и от вчера забелязах, че от влагалището й изтича някаква червеникава слуз, днес бяха 2-3 капчици  кръв.  Направо съм в шах.  Имам и друга дъщеря на 2 г. но при нея такива течения не е имало - нито сега, нито когато се роди.  Някой да знае що за чудо е това...   на лекар ще отидем, но чак в понеделник.

# 1
  • Мнения: 1 942
Има момиченца, на които хормоналния вихър след раждането им идва в повече и се появява такова течение. За алена кръв не съм чувала. Изчаква се и ще мине, но разбира се нека не притъпявам бдителността ви и да си посетите лекар.

Проблеми с гърдичките? Да са подутички? Като помилвате телцето отпред да се усещат топченца на гърдичките? Не ги натискайте и пипайте ако има.

Кърмите ли? Ако да - да сте яли повече пилешко месо напоследък?

# 2
Не се притеснявай! Нормално е. Това явление е част от т.нар. адаптационен синдром на новороденото. Понякога при момиченцата няколко дни след раждането от влагалището изтича известно количество слуз примесена с кръв. Това е в резултат на преминалите през плацентата хормони от майчиния организъм. Скоро ще отшуми. Успокой се  Hug

# 3
  • Мнения: 133
Благодаря за отговорите момичета.   И доки каза, че не е нещо за което трябва да се притеснявам Crazy щяло да отмине за няколко дни.

# 4
  • Мнения: 1 942
С Никол имах проблеми с гърдичките /на 2 пъти/ - кърмех и хапнах повечко пиле на грил. Нямам доказателство, че е от това, но нещата съвпаднаха и кой знае с какви хормони тъпчат пилетата да растат по-бързо  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт