препоръчайте фирма за входна врата

  • 2 408
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 963
Препоръчайте от къде да си взема входна врата- да е от блиндираните/или както там се казват/, но не държа да е нещо супер лукс, съвсем обикнвена, и да не е много скъпа.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 371
Ние си купихме от Солид 55. На баща ми също от там. Както и автоматични гаражни врати. Доста неща, но ги пиша, защото сме много доволни от обслужването, всичко се изпълнява по договор. При проблем се отзовават веднага. Каква реклама им направих само.... Crazy Трябва да ми дадат някой лев...  Flutter

# 3
  • Мнения: 47 963
Ами нали това искам- да споделите фирма, от която сте доволни Hug
А ценичките как са?

# 4
  • Мнения: 1 371
Не знам колко пари ви се дават, но цената зависи от покритието, както и бравата допълнително оскъпява. Колкото по-сигурно, толкова по-скъпо. Ще питам мъжът ми утре и ще ти кажа точно за цената. Доста екстри предлагат, ама цената става.....  Twisted Evil  Най-добре е да отидеш в някой магазин за врати и да се ориентираш какво точно искаш, както и да видиш разликите, например в покритията: естествен фурнир или мдф. Аз доста обикалях, докато се спрях на тази фирма. Дано да съм ти помогнала или поне ориентирала донякъде.  Hug

# 5
  • Мнения: 47 963
То хубаво, ама нали знаеш че сигурност на 100 % няма. Ето защо не искам да залагам на хиляди екстри, а нормална врата, с брава среден клас, за покритието веч еще разгледам допълнително...благодаря ви.  bouquet

# 6
  • Мнения: 90
Ergon е и нашата врата, много сме доволни от фирмата. Всичко беше точно срокове монтаж и вратата е много хубава на вид и като качество. Peace

# 7
  • Мнения: 473
Транспрогрес. Нашата я направихме там за цената от 550 лв, харесва ми, солидна е, много здрава.

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 710
ще следя, щото и мен ме интерисува  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Транспрогрес. Нашата я направихме там за цената от 550 лв, харесва ми, солидна е, много здрава.

И ние така.Поддържат най-ниски цени според мен,можеш да си избираш всичко по вратата и срока е кратък и го спазват Peace

# 10
  • Мнения: 958
извинявам се че пиша в темата, с малко по-различен въпрос, но като видях входна врата си помислих, че е подобен на моя проблем.
Някой дали знае, къде може да се поръча входна врата, но за жилищен вход, не за апартамент.
Искаме да я сменим, но не знам даже като какъв критерии да я търся, като напиша входна, ми вади само такива за апартаменти.

# 11
  • Мнения: 60
И ние сега ще сменяме вратата ,но аз съм се спряла на Тунадор.Някой има ли впечатление от тях?
www.tunador.com

# 12
  • София
  • Мнения: 7 987
Нашата я поръчахме от фирма Мираж. http://www.miraj.bulinfo.net/
Струваше около 1000 лв. преди 1 година - с огнеупорен пълнеж, манганова плочка или каквото там се води, някаква бронировка, ключалка Abloy, касово заключване от 4те страни. Коригиращата каса и монтажа бяха включени в цената.

# 13
  • Мнения: 266
И ние сега ще сменяме вратата ,но аз съм се спряла на Тунадор.Някой има ли впечатление от тях?
www.tunador.com
И аз съм се спряла на тях, но никъде не прочетох отзиви за тази фирма. Единствено което знам е че фирмата е турска.

# 14
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Ние се спряхме на Солид 55. Доволни сме. Предлагат различни варианти на различни цени, има по-евтино и по-скъпо.
извинявам се че пиша в темата, с малко по-различен въпрос, но като видях входна врата си помислих, че е подобен на моя проблем.
Някой дали знае, къде може да се поръча входна врата, но за жилищен вход, не за апартамент.
Искаме да я сменим, но не знам даже като какъв критерии да я търся, като напиша входна, ми вади само такива за апартаменти.

Фирмите за дограма изпърняват такива поръчки.

Общи условия

Активация на акаунт