На колко месеца?(за главата)

  • 1 391
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
На колко месеца вашите деца започнаха да държат  главата си наистина стабилно,а не просто изправена?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
Може би 3-4-ти месец.При всяко си е различно.Затова се слагат по корем,за да си тренират вратлетата.

# 2
  • Мнения: 544
Може би 3-4-ти месец.При всяко си е различно.Затова се слагат по корем,за да си тренират вратлетата.

Така е, но моят син стои 1 мин. по корем и почва да реве докато не го обърна. Затова не съм го държала по корем въобще. И все още не го слагам - явно нещо не му е комфортно. Мога да кажа че си държи главичката. Рядко му се случва да я заклати все едно му е дотежала.

# 3
  • Мнения: 5 026
Около 3-4м май  Thinking Забравила съм  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 132
2месец мисля си я държеше без проблеми. По корем не съм я слагала, че не и харесваше. Но всяко дете си е различно Peace

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
 И моят много мразеше да го държа по корем  Mr. Green
иначе за глаичката - около 4-тият месец

# 6
  • Мнения: 544
Оф, успокоихте ме. Аз се притеснявах, мислех че трябва да се слага така, ама като не ще...

# 7
  • Мнения: 1 090
Сега вече започва да си я държи изправена.

# 8
  • Мнения: 473
Моят син още като новороден си държеше главата, но той се роди 5 кг, изглеждаше като бебе на 3 месеца. Иначе изобщо не искаше да стои по корем, ревеше и беше невъзможно.

# 9
  • Мнения: 2 334
На два месеца и половина-три вече си я дършеше стабилно  Peace

# 10
# 11
  • Мнения: 4 784
Синът ми въобще не обичаше позата "по корем". Слагала съм го, но видя ли, че не иска, обръщам го. Не си спомням със сигурност, но мисля че след 4 месец започна да си държи главичката по - стабилно.

# 12
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Може би 3-4-ти месец.При всяко си е различно.Затова се слагат по корем,за да си тренират вратлетата.
И при нас беше така.Даже бебка спи по корем.

# 13
  • Мнения: 4 335
На два месеца и половина-три вече си я дършеше стабилно  Peace
И моят тогава Peace

# 14
  • Мнения: 4 433
на 3 месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт