Честа хрема?

  • 1 330
  • 1
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Здравейте д-р Слънчева. Дъщеричката ми е на 1 год, и преди 3 месеца я лекувахме с АБ. От тогава до сега много често има хрема която я държи по 10-тина дни, лекуваме я с Виброцил и Тетрисал, но каточели ефект няма  newsm78 . Оздравява, прави почивка от 10-тина дни и после пак наново хрема. Този път е толкова обилна, че чак се дави и повръща от нея. Според мен не е възможно толкова често да настива детето. Чудя се след АБ да не би да са "изникнали" някакви бактерии в нослето и ако е така възможно ли е да спира хремата при това положение и после пак да я повтори и потрети и ....... Водих я на лекар но доктора каза - "Здраво бебе". Не живеем в БГ а тук лекарите са ......  ooooh! ........... не ми се говори. Според вас каква може да е причината за тези чести хреми. След месец ще се приберем с БГ  и там ще си я заведа при нашата ЛЛ, но за сега искам да прочета и вашето мнение. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Добре е да се вземе носен секрет и да се прецени имали бактериален причинител, и оттам по-специално лечение или се касае за алергична хрема и има нужда от противоалергично лечение.

Общи условия

Активация на акаунт