коментари за продуктите от РОЙБОС

  • 2 078
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте мамчета някой запален ли е по продукти включително и чай от ройбос аз от скоро се запалих и си купих чай също така козметика но още не съм започнала да я използвам кажете ми ако имате повече информация за тези продукти на ЛЕЧИТЕЛ

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
моя съпруг редовно си купува такъв чай и много му харесва! аз лично не намирам нищо кой-знае какво в него (в чая)! за мен си е чай и толкоз! ако ти имаш някакви наблюдения относно чая може да ми пишеш! за козметика не съм чувала, защото живея в малък провинциален град

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
освен, че много пиех чай от Ройбос вчера си купих и 2 крема за лице и един за около очи с чай ройбос.  Много добре ми понася засега на кожата

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Чакай да минат 4 дена и тогава ще разбереш дали ти понася на лицето.

# 4
  • Мнения: 3 927
Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Simple Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....

# 5
  • София
  • Мнения: 9 464
Aз само веднъж съм си вземала продукт от Ройбос- млякото за почистване на лице. Wink
И то не за друго-ами ми хареса, че беше с помпичка. Аз много обичам така.
Е, да ама ми беше много гъсто и тежко на лицето това мляко и някак си не свикнах с него и го подарих.
Иначе беше със страхотен аромат на липа и роза. Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Пия чая вече няколко години. Той е идеален антиоксидант.
За лятото е приятен охладен с парче лимон - нещо като Нестии се получава, но къде-къде по-зздравословно Simple Smile

Откакто пуснаха кремовете с Ройбос ползвам и тях - и дневния и нощния. От почти всички други марки кремове очите ми се насълзяваха. Засега такъв негативен резултат от ройбоса няма, напротив, понася се много добре.....

Кажи откъде си купуваш кремовете, моят дневен тъкмо свършва. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт