До момичетата от Бургас

  • 2 057
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
За съжаление вече ми идва да се изселя от този град, отчайвам се, нямам доверие вече на нито един акушер-гинеколог в този град. Ходих дълго време при една от прехвалените такива  #2gunfire, но съм се зарекла да не стъпвам вече нито при нея, нито при друг неин колега в този град.  Аз съм с два аборта - един мисед  и едно кухо яйце. Преди няколко дни пуснахме гинетични и имунологични изследвания в Плевен, сега чакаме резултати. Та мисълта ми е, има ли от вас момичета от Бургас, които сега на дневен ред са им тези изследвания, посещавате ли специалисти и къде, къде ходите на гинеколог. 

# 1
  • на село
  • Мнения: 826
 Изобщо не ходи на лекар в Бургас. Отивай към Варна. Препоръчвам ти д-р Александров.

# 2
  • Мнения: 748
Миличка за съжаление аз бия път до София редовно.В Бургас ми загубиха времето,а и ми изкараха акъла излишно.Ние тук нямаме специалисти Sad

# 3
  • Мнения: 3 294
Здравей ,  keral  ,
И аз като теб първо пробвах на местна почва да намеря пътя към нашето детенце , но уви , прехвалени и непрехвалени гинеколози обиколих и съвсем загубих вяра , Отидох към Варна и там не намерих моя лекар , та най-накрая отидох в София . Моя съвет е да се надочиш към София или Плевен , знам че там се занимават с генетични и имунологични проблеми и дано скоро се похвалиш . Успех  Hug Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравей ,  keral  Hug
аз също като другите момичета отдавна съм се ориентирала първо към Варна,че уж по-близко,но...сега съм към София!
вярно много път и разходи,но...мисля,че си заслужава  Peace

# 5
  • Мнения: 611
Не съм от Бургас , но да се включа и аз  Rolling Eyes
Имам два аборта във вече напреднала г.с. , първия в 21-22г.с. а втория в 24-25г.с. Cry
Предстоят ми имунологични и генетични , и аз съм пред дилема при кой бургаски лекар да отида след това , защото от айтоските вече не остана някой който да не съм посетила , а и те са на светлинни години от медицината Tired

# 6
  • Мнения: 453
 Hug За съжаление докторите в нашия град са печално известни в цялата страна. Аз днес си получих резултатите от имунологичното изследване  Sad, нещо не е както трябва при мен. Имам завишение на антитела, nk, TSH, TAT и силно съм притеснена. Бихте ли ми препоръчали добър ендокринолог....явно ще е в София.

# 7
  • Мнения: 453
Искам да ви питам в коя лаборатория в Бургас ще ми дадат най-достоверни резултати за FSH, LH, E2, Пролактин?

# 8
  • Мнения: 694
Момичета бихте ли ме посъветвали за  добър гинеколог в Бургас който да ми следи бременноста и понеже съм ги обиколила всички  някой по здравна каса на ЖК? Rolling Eyes Tired

# 9
  • Мнения: 694
Hug За съжаление докторите в нашия град са печално известни в цялата страна. Аз днес си получих резултатите от имунологичното изследване  Sad, нещо не е както трябва при мен. Имам завишение на антитела, nk, TSH, TAT и силно съм притеснена. Бихте ли ми препоръчали добър ендокринолог....явно ще е в София.
Керал Тодорова се занимава с такива проблеми успех ти желая! Hug

# 10
  • Мнения: 453
Веси, не знам кого да ти препоръчам, при положение, че аз съм ги пообиколила и всички ги слагам под общ знаменател. Аз вече имам записан час при Тодорова, но трябва на третия или четвъртия ден от цикъла да правя изследване на FSH, LH, E2, Пролактин, а не искам само за това да пътувам до София или Плевен. За това питам коя лаборатория в Бс дава достоверни резултати. Питам, защото знам, че между лабораториите често има разминаване.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 384
в лабораторията на д-р Тошкина ги пусни!
http://www.cmdltoshkina.com/?p=about.html
в никакъв случай в Лина

# 12
  • Мнения: 694
Някой може ли моля Embarassed да ми препоръча гинеколог Tired? Hug

# 13
  • Мнения: 453
dar4e1 , в Зорница да не би да е новата кооперация, зад болницата, ако правилно съм се ориентирала. Много ти благодаря  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 294
vesi2 не разбирам какъв гинеколог искаш да посетиш и къде ?

Общи условия

Активация на акаунт