Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте.Казвам се Виктория и съм на 30г.от няколко месеца ми се появи гъсто течение с жълто кафеникав цвят и силна миризма на риба.също така имам и не постоянни,но много неприятни сърбежи в областа на вагината и около нея.ДОРИ УРИНАТА МИ МИРИшЕ.посещението ми при гениколога не доведе до задоволителен резултат.изписа ми хапчета и вагинален гел.след приключване на терапията резултата беше нулев.отидох при друг гинеколог,които ми изписа друг гел и други хапчета,резултата-същия-НИщО.а пропуснах да отбележа ,че не сам в България.бях се убедила че нивото на медицина ТУК е ниско,но сега съм убедена.нямам вазможност да се прибирам сега в БГ,затова щте помоля,ако някои е запознат с тия симптоми и знае ефикасни лекарстжа за тях да ги сподели с мен.ще съм много благодарна,тъй като това е единствения ми избор в момента,да се избавя от този неприятен,миризлив проблем.
------ГЪСТО НАСИТЕНОЖЪЛТО ДО КАФЕНИКАВО ТЕчЕНИЕ
------СИЛНА НЕПРИЯТНА МИРИЗМА НА РИБА,СЯРА-ЗАДУшЛИВА
------СЪРБЕЖИ ОКОЛО И ВЪВ ВАГИНАТА
БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.НАДЯВАМ СЕ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ Embarassed Blush

# 1
  • Мнения: 287
Гореописаните симптоми говорят за смесена инфекция-гъбично-бактериална;а кървенето/кафявото течение/-най вероятно за възпалителен процес в по-горните отдели на половата систем.Необходимо е едно комбинирано лечение;но това не може да стане без пълен преглед,защото има много лекарства,които могат да се изпишат във Вашия случай и има много бактерии,които могат да причинят тези Ваши оплаквания.

# 2
  • Мнения: 3
blagodarja mnogo za savta i informatsiata

# 3
  • Мнения: 3
благодаря наистина много за информацията,но не може да ми помогне поне да опитам някакво лечение. Blush

Общи условия

Активация на акаунт