Ноември преполовихме, надеждите подновихме! 17.11-23.11

  • 7 416
  • 211
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Добро утро и успешна и бебеносна седмица!

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 07:40 от Мира:)

# 1
  • Мнения: 2 423
Добрютро и от мен Hug
Спокойна и бебеносна седмичка .
аз се опитах да сложа дата ама нъц, Мира трябва ти да сложиш.
Ще си хапна една маНдРинкА Wink

# 2
  • Мнения: 1 868
Добро утро и от мен Grinning
Отивам на док стискайте палци, дано имам перфектни фоликулчета и да успея да си направя инсето тази седмица Praynig
Мира мерси за закусчицата Laughing
Успешен ден и мноого ползотворна седмица на всички Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Добро утро и от мен,аз пък се нареждам за кифлите  Mr. Green
Хубава седмица на всички   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен ,
 Hug

Зъбче , остави една кифличка и за мен  Hug

Мира , много хубава темичка , мерси за закуската и кафенцето  Hug

# 5
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,банда!Мира,сепер закуска и супер темичка,дано да ти донесе късмет при резултатите,а те кога излизат?
Мотонети, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 
Да ви разкажа как вчера мъжо ми предложи брак,живеем заедно от 5 години,но черно на бяло нямаме нищо и си ни е супер!Та вчера сутринта ме събужда с целувка и изтърсва: Ми кво ще кажеш да идем да се запишеме  Joyпо Коледа докато сестра ми и приятелят и са в нас та да ни станат кумове.Какво романтично предложение само,а пък аз взех та му отказах и то за втори път Joy–миналата година пак искаше,но аз не го възприемам нещо това записване без сватба и гости newsm78,по добре сме си без брак.От друга страна искам да изчакам всички резултати и от кариотипа,ако излезе нещо непоправимо при мен,бих се отдръпнала от него,та поне той да си има деца.Като ме чу как разсъждавам се ужаси горкият.

Лека и спорна седмица на всички!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 248
Добро утро момичета Hug
успешна седмица ви желая Peace
страхотна закуска ще си взема Blush

# 7
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

Много вкусна закуска. Супер е!!!

От мен едно виенско кафе.



dorait защо така си отрязала човека? Ние пък с моя мъж 97 год. бяхме във Венеция и си ядем сандвичи около нас едни нахални гълъби чакаха да им подхвърлим хлебче и той ми вика : "Искаш ли да се оженим"? Аз му казах - "Да" и така.
Като се върнах от САЩ след една бригада и вече имах и пръстен. И така  с моето мило сме от 12 год заедно, 7 от които щастливо семейство.

Успешна седмица. Много успех и късмет на нашата борбена бебка. Господи моля те бди над нея и й помагай да развие дробчето си.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Dorait,много лошо си го отрязала момчето  Joy Моя мъж го бие твоя по романтичност.2005 нашите кумове и кумци ни съобщиха ,че на 25.06 се женят,и ни питаха искаме ли да им станем кумове.Моя мъж мисли,мисли и изтърси -"Ами добре,то да вземем и ние да се оженим с вас ли,а какво ще кажеш ?" Crazy  #Crazy и така,на 25.06.2005 двойна сватба (само подписване де,без дъндъния).
Mindi,ми как няма да ти оставя кифличка ,бебчо трябва да яде  Joy

# 9
  • Близо до София
  • Мнения: 896
здравейте момичета,   bouquet

Благодаря на Мира за закиската а на Ники за кафенцето - виенското ми е любимо... Hug

dorait, и аз ще те смъмря  Naughty защо си го отрязала така човека, пък и недей да мислиш лоши неща, ще се оправи положението; да се поправиш ей...  bouquet

motoneti, стискам палци   bouquet

хубав и усмихнат ден и   Hug за всички

# 10
  • Мнения: 763
Привет и от мен   bouquet
Гея, радвам се, че вече си при нас  Hug Нормално е да се стресираш и да ти минават какви ли не мисли през главата. Важното е, че всичко вече е наред. Сега почивай и забрави лошите мисли.
Сунарче, от твоята уста ( клавиатура ) в Божиите уши  Praynig Как са котараците между другото, скоро не си ни писала за тези щурчовци.
Майче, 7 кг. си е много добро постижение.  Давай в същия дух, и ще видиш, че скоро ще станеш по-финна дори и от готината мацка от сватбата  Hug

Спорна и лека седмица на всички   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 062

Успешна седмица, момичета !


Мерси за закуската, Мира.
Като гледам никой не иска яйцето, и аз ще го метна...с малко портокалов сок, ако все още е останал.  Crazy


Мотонети, стискам палци  Praynig Hug

Дора, нЕма да попарваш така щенията на младежа.
Такава роматика, такива чувства....а ти направо си го закопала  hahaha
Моя мъж ми предложи по Icq-то да му стана жена, преди още да ми е видял мутрата на живо, ква съм що съм  Joy
И той ми разправяше да си търся друг мъж, като излезе резултата от спермограмата, но аз му казах: "Виж сега, първо излишни разходи, щото трябва да се развеждаме....после не се знае този, който ще го взме как ще е....трбява на първа среща да го викам с резултатите от спермограмата....ти си си добре, малко бойци, качествена работа, ограничен тираж, щото са уникатни  Joy Mr. Green ".
Ще се справите с всичко. Такива моменти са изпитание за една връзка и тогава се разбира наистина колко са силни чувствата и самото желание да се запазите като двойка. Стискам палци всичко да е наред и скоро да "пристанеш" на момчето.....не за друго ми обичам да зяпам снимки от такива тържества  Joy Crazy Hug

# 12
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Добрутро в новата седмичка  bouquet
На мен ми е едно такова никакво мързеливо, от сутринта съм заседнала на телефона и въртя по доктори, че ми се смени тотално лечението и сега не знам какво да правя Confused Тодорова я няма, не си вдига телефоните, Конова заета, изобщо кошмар ooooh! Немската ми лекарка отпуска и не знам какво да правя, само гинеколожката е в час Thinking Къщата е като мъжко царство, обаче ни ми се пипа, ни ми се прави нещо и като гледам ще се измързеливя и ще гледам филми днес вместо да оправям Crossing Arms
Додинко Hug
Дори, не така с човека, бе Mr. Green Като те иска и ти го искаш - вземете се. Любовта понякога помага повече от всичко друго Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Да се разпиша и аз в новата темичка.Утре ще изписват майка PartyТя все още не се чувства добре,но да се надяваме,че в домашна обстановка ще се променят нещата.И остава само хистологията Praynig
Хайде,лека седмичка на всички Hug

# 14
  • Мнения: 1 715
Здравейте!И аз да се запиша в новата темичка Simple Smile
Цеци,успех на майка ти,и бързо възтановяване Peace

Общи условия

Активация на акаунт