Помогнете на Самуил - 5г.

  • 858
  • 2
  •   1
Отговори
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравейте!
Пускам тази тема с надеждата всеки от нас да може да отдели мъничко за едно болно детенце. Самуил е на 5г., а вече не вижда с едното око, а с другото вижда от разстояние 5-10 см. Нуждае се от операция, която не е безкрайно скъпа, но не е по силите на родителите му.


Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 908
Здравей, Меги.
Информацията ти е много оскъдна. От какво се е породил този проблем? Какво по точно е заболяването му? От къде е? При кои доктори е ходил тук в БГ? И кой го е насочил за лечение в Уфа?  Че по принцип доколкото знам най-добрите очни специалисти са в Белгия и Германия. От руската република какви резултати очакват след операцията?

# 2
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Здравей, ММка!
Ами, аз съм близка на семейството и информацията, за която питаш я нямам за момента. Пускането на теми, където се сетя беше импулсивно, защото познавам детенцето още от бебе и ми е болно. Днес ще се видя с дядото на Самуил и ще поискам всичко, за да мога да пусна темата, както трябва не само тук, а и в други сайтове, до които се допитах. Това, което ми е известно е, че в Уфа е най-добрата клиника за такъв род операции (разбрах, че Орхан Мурад си е правил там наскоро подобна операция). А малкия ни симпатяга е с проблем още от съвсем малък - той има котешки очи (зениците му са като на котка), но поне виждаше, а сега....
Пак ще пиша, като науча повече!
Благодаря, че все пак има заинтересувани хора  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт