моля ви препоръчайте ми лекар от Майчин дом Варна

  • 828
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 727
Имам приятелки родили там при Халачева,но бяха секцио а аз засега съм си нормално раждане............ Praynig дано всичко да е наред.Та така някой да ме посъветва ?? (знам че вече мнодо добри лекари са там)

# 1
  • Мнения: 264
Бременността ми в майчин дом следяха д-р Яков и акушер Снежина Петкова. От Снежито съм адски доволна, страшна е. За д-р Яков знам че е голям специалист и си разбира от работата. Но раждането (щом е естествено) ще го води акушерката която е на смяна - там са Горанова и Кискинова. Само ще ти кажа че и двете са великолепни - жените нямат грешка. А д-ра се намесва в случай на усложнение или ако се наложи да те режат.
Моето раждане го води Горанова, а д-р Яков си седеше в родилната зала на едно столче и скучаеше - акушерката се справи повече от блестящо - никакви разкъсвания, никакви шевове - раждане за 10 мин.
Какъвто и избор да направиш - в майчин дом си в сигурни ръце  Hug

# 2
  • Мнения: 269
Какъвто и избор да направиш - в майчин дом си в сигурни ръце Hug
Напълно съм съгласна!
Моето раждане го водеше доц.Янева, а за мой срам името на акушерката не го знам. Embarassed
Всички там са страхотни професионалисти и можеш да бъдеш спокойна, независимо при кой лекар ще родиш.

# 3
  • Мнения: 4 187
Мога само да подкрепя горните мнения Hug! аз раждах при Халачева, но със секцио  Wink! Това, че раждането го води акушерката е напълно вярно, лекаря само наминава от време на време да види как стоят нещата!

Който и да избереш няма да съжаляваш! Успешно раждане ти желая Flutter!

# 4
  • Мнения: 83
  Здравей,аз раждах  при др.Капка Атанасова ,нормално  раждане  и съм страшно доволна ,много ми помогна свърши си перфектно работата не ме остави нито за миг да се мъ4а ,е аз бях и с епидурална де ,но както си решиш .Леко раждане ти желая .

П.С. само недей да раждаш при др,Георгиева  много негативни отзиви за нея от много хора

# 5
  • Мнения: 5 241
Няма да се повтарям, подкрепям всички мнения дадени горе  Peace
Леко и безпроблемно раждане  Hug

# 6
  • Мнения: 505
Абсолютно подкрепям за акушерката Горанова - тя ме изроди и ми помогна толкова много, че  Heart Eyes. И в моя случай акушерката води раждането изцяло.

Общи условия

Активация на акаунт