Стрептококи при изследване на влагалищен секрет, а кърмя

  • 2 805
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
В края на втората ми бременност при изследване на влагалищен секрет се изолираха стрептококи, тъй като родих секцио ми казаха че не е сериозен проблем. Два месеца след раждането отидох на преглед предписаха ми глобули Макмирор после Полижинакс но и при двата влагалищни секрета които ми изследваха има streptococcus pyogenes R, сега гениколожката ми изписа промивки с Трихлобактер и каза че когато отбия бебето ще пия антибиотици и така ще се изчистя. Въпросът ми е мога ли да предприема някакво друго лечение и колко време бих могла да пренебрегвам тези бактерии, първото си дете кърмих до 1г. и 6м. и се бях настроила и второто да кърмя дълго, в момента нямам някакви оплаквания преди първите глобули имах жълтеникаво течение което изчезна.
П.П. съпругът ми в момента пие Nolicin тъй като се изолираха ентерококи в уретралният му секрет.

# 1
  • Мнения: 359
Придвижвам темата по-напред тъй като чакам отговор, ако нещо е неясно във въпросите ми моля да ми пишете.

# 2
  • Мнения: 287
Лечението трябва да е с антибиотик,който може да се приема през влагалището.Проблема със всяка инфекция,независимо къде е трябва да се решава своевременн.

Общи условия

Активация на акаунт