Какво искат да си носим за родилното в Стара Загора?

  • 7 246
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте на всички раждали в АГ Стара Загора много ще се радвам ако ми отгорите на въпроса.Също така ви моля да си кажете мнението за родилния дом предварително ви благодаря  Heart Eyes smile3522

# 1
  • Мнения: 25 447
Не знам какво искат в момента, рожбе, не съм раждала от 15 години, ама гледай да не си забравиш корема у вас!  Laughing
Леко и бързо раждане ти желая!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 401
Кеш предполагам, какво друго.
Успех и от мен

# 3
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
здравейте на всички раждали в АГ Стара Загора много ще се радвам ако ми отгорите на въпроса.Също така ви моля да си кажете мнението за родилния дом предварително ви благодаря  Heart Eyes smile3522

Темата ти не е за Клюкарника. Naughty
Влез в Майки(бъдещи  и настоящи),в подфорума По градове и питай мамите от Стара Загора. Peace

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте на всички майки раждали в АГ - Стара Загора надявам се да ми отговорите на въпроса.Също така бихте ли си написали мнението за родилния дом благодаря предварително

# 5
  • Мнения: 2 448
Объркала си подфорума. Списъка за родилното гинекологът ти, който посещаваш за консултация ще ти го напише.
Мнението ми от преди 5 години - ужасни условия , но всичко е добре, когато свършва добре.
Имаш и алтернавтива частната болница вече, аз нямах.
Леко раждане ти желая.   bouquet
Ето ти старозагорската отчетна, питай там каквото искаш:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343071.0

# 6
  • Мнения: 117
За бебето искат памперси,мокри кърпички и две шишенца с обикновен /телешки/биберон.За теб лиглин и всичко което ти е необходимо като жена.
Аз преди 2 години раждах там Banghead,а една докторица от там #2gunfire
Ако не бяха отворили "Ниа Мед" щях да раждам в София.
За нищо на света не се връщам в Държавното АГ.
Един съвет от мен:Отиди да родиш в "Ниа Мед"

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде без повече съвети, кой къде да ражда... Споделяйте СВОЯ опит, впечатления, харесвания, недоволства, нехаресвания и прочие неща... Без съвети...!
Всеки има глава на раменете, своя гинеколог и достатъчно разум сам да прецени...

Апропо, списъкът за родилното отделение в Старозагорския АГ комплекс е:

Чехли, нощница, дамски превръзки...
Течен сапун...
Лигнин - 1 пакет...
Термометър...
Абокат...
Памперси - 10 броя...
2 стъклени шишета, 2 биберона (обикновени)...
Направление за родилно отделение...
Изследвания - СПИН, Wass, HbsAG, Кръвна група...
Лична карта...
Мобилен телефон - по желание...

Списъкът е свръх актуален...

# 8
  • Мнения: 52
Мен също ме интересуват отзиви за държавното АГ, защото се колебая дали да родя там!
Моля, ако имам мами раждали скоро да си кажат мнението.
Иначе аз раждах там преди 5 г. и не смятам, че е било чак ужасно, все пак не е хотел! Доволна съм от екипа, който ми се падна, всичко мина чудесно.... Та не ми се дават пари по частни болници, макар, че мъжа ми настоява, нали плащам осигуровки!

# 9
  • Мнения: 9
Скъпи бъдещи мами,преди две години,когато аз раждах условията не бяха много добри.По-важно е екипа който работи да е на мястото си.В това отношение смятам че е добре ,поне що се отнася за самото раждане.След това обаче в детското отделение акушерките не са особено любезни.Това дето го пише по дебелите книги,че в родилния дом ще ти покажат как да кърмиш и т.н. не се случва.Лекарите неонатолози са добри, но човек трябва да се въоръжи с търпение за да премине престоя спокойно.  Към списъка с необходимите неща може да се добави спално бельо и поне 2 бр. чаршафи за еднократна употреба,които се продават в аптеките.

# 10
Трябва да носиш комплект спално бельо(не е задължително,но ти препоръчвам);тоалетни принадлежности;памперси за бебето;ако можеш вземи дрехи за бебето;ако си секцио-превръзки за раната;2 нощници;всички документи(изследванията,лична карта и картона);1кг.лиглин;дамски превръзки;мокри кърпи поне 3 пакета;течен сапун;термометър;2бр. чехли;помпа за кърма;и 7-8 подлижки за родилки.Мисля,че това е всичко.Дано да сам ти помогнала и успешно раждане Simple Smile

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Много моля отзивите, препоръките и обсъжданията да се "пренесат" към ето тази тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263886.0
Благодаря...!

Общи условия

Активация на акаунт