Бебе и телевизор?

  • 7 459
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 21
Вярно ли е че, нетрябва да се оставя бебе да седи при телевизор , защото се било облъчвало или са бабешки глупости?

# 1
  • Мнения: 209
какво означава да го оставиш да седи пред телевизора??? аз слагам моя син в кошарата или в креватчето му, които са на разстояние от телевизора и той се забавлява определено. вече откакто е по-голям се опитва да се пиближава когато дават нещо интересно за него, но му обяснявам че от толкова близко не може и го слагам да седне примерно на дивана...

# 2
  • Мнения: 428
Глупости  Naughty

# 3
  • Мнения: 4 335
Оф, глупости.Ми те и компютрите,мобилните,микровьлновите,всичко обльчва,Кьде и как да живеем?

# 4
  • Sf
  • Мнения: 978
Облъчването не е проблем, но бебе да гледа телевизия е определено проблем, при това голям. Доказано е, че гледането на телевизия от бебета нарушава правилното развитие на функциите на мозъчните полукълба.

# 5
  • Мнения: 10 982
Прекаленото висене пред телевизора не е полезно за никого, без значение дали е бебе или възрастен.

# 6
  • Earth
  • Мнения: 1 952
И компютрите, и мобилните облъчват....ама в такъв век живеем  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 388
Прекаленото висене пред телевизора не е полезно за никого, без значение дали е бебе или възрастен.
 Peace
а за облъчването - "бабешки глупости". Първо всичко вече облъчва, а второ съвременните монитори и телевизори все пак ги правят по-малко вредни

# 8
  • Мнения: 6 711
Не е вярно!

# 9
  • Мнения: 2 960
Прекаленото висене пред телевизора не е полезно за никого, без значение дали е бебе или възрастен.
 Peace
а за облъчването - "бабешки глупости". Първо всичко вече облъчва, а второ съвременните монитори и телевизори все пак ги правят по-малко вредни
Peace

# 10
  • Мнения: 544
Оф, глупости.Ми те и компютрите,мобилните,микровьлновите,всичко обльчва,Кьде и как да живеем?

Така е. Не може да го държиш в празна стая.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 036
Малката седи на дивана, отпред се пада телевизора. Къде иначе да я оставя? Не се замислям изобщо, ако тръгна да се впечатлявам от всичко...

# 12
  • Мнения: 9 814
Не виждам проблем детето да спи в една стая на разстояние от тв-то.
Моето дете също лежеше често на дивана, който се пада пред телевизора.
Нищо й няма.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Много неща са вредни и от техника и не само.Ама може ли да ги предпазим от всичко ?

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Много неща са вредни и от техника и не само.Ама може ли да ги предпазим от всичко ?
така е Peace
Сина ми винаги е бил с ТВ и компютър в една стая Naughty

Общи условия

Активация на акаунт