занижени нива на лактобацилите

  • 1 255
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. Не знам дали темата ми е точно за тук, но моля някой да ми каже ако знае нещо по въпроса. Ходих на микробиология и се оказа, че няма нищо друго, освен че лактобацилите ми били малко занижени, но в границите на нормалното. Казаха ми да взема Лактофлор. Но не бяха, както и лекарката ми много словоохотливи. Пък сега чета в разни сайтове, че това може да се окаже проблем при забременяването. Може ли някой да каже нещо повече. лактофлорът помага ли, има ли някаква пречка за забременяване. Някакви други препарати за регулиране на тези лактобацили има ли? Благодаря на всички, които ще се отзоват

# 1
  • Мнения: 1 765
Аз от днес започвам да слагам Вагизан, както ми обясни докторката, това не е лекарствен продукт, а спомага за увеличаване на лактобацилите....които при мен в следствие на лечение и...обстоятелства са твърде малко, а те всъщност са естествената ни бариера против различни възпаления, които се причиняват от различни "бацили", във влагалището....

Лактофлор е също добър продукт, затова послушай лекарите и го прилагай....не се задълбочавай излишно, просто защото не е необходимо... Peace Пък и нали знаеш, форума не е лекар...успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт