Щерката яде кашата на бебето!

  • 1 095
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
Още не захранили бебока с с каша, моята Цвета днес ме преследва да й правя каша. Опита я, когато го храних и после ме врънка да й направя и на нея. Приготвих й стотина грама. Сега пак е луднала да й правя каша, казва, че ще е последно. На луда ме направи!  Rolling EyesИма ли и други такива екземпляри братчета и сестричета във форума? Кшата е Фризокрем!

Последна редакция: ср, 20 юли 2005, 14:01 от Туфка с джуфка

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Че направи й де, какво толкова? То и аз бих яла много от бебешките каши, те са вкусни...
Купи за нея Слънчо, ако Фризото ти идва скъпа да храниш 5-годишна.
Аз знам за едно семейство, където каката на 4-5 г пиеше адаптирано мляко заедно с бебето - в чашка - какво толкоз.

# 2
  • Мнения: 844
Аз знам за едно семейство, където каката на 4-5 г пиеше адаптирано мляко заедно с бебето - в чашка - какво толкоз.
Ами тя и мляко иска, ама нали бебето го пие в шише, и тя да пие в шише, някак не върви. Ама виж кашата се яде с лъжичка! Simple Smile

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И нашата кака яде каша като за световно! Много и се услажда, когато правя на брат и, задължително правя и на нея. Виж, млякото не го хареса хич и по- добре. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 831
И аз я харесвам кашата, особено Банановата на Хумана  Embarassed Embarassed Wink.
Направи му на детето какво толкова  Laughing.

# 5
  • Мнения: 1 399
А ние като нямаме бебе и ми се налага понякога да купувам каша? #Crazy
Казвам понякога, защото все гледам да отбия атаките. Ако зависи от нея всеки ден ще закусва с бебешка каша.
За сведение - на 9г. е

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз едно време ядях банановата каша на сестра ми  Mr. Green Бях на 7.
Усещам, че скоро пак ще си похапвам  eat

# 7
  • Мнения: 2 784
Ами и аз доизядох кашите на Калина- Слънчото и Блевита хич не ги ядеше, а на мен как ми се усладиха само Mr. GreenКато са му вкусни на детето, какво толкова.

# 8
  • Мнения: 5 468
На мен ми намирисва на ревност. Моята племенница е на 5 години и като ги събера с дъщеря ми, тя почва да лази като нея, говори на бебешки и прави всякакви такива номера. Казва на сестра ми - "Мамо, гушкай ме като Герито" и ей такива. Гледа, как сменям памперса на Гери и сега са й купили кукла, която е с памперс и върши всичко, което бебетата вършат.

# 9
  • Мнения: 844
Ами на ревност избива, другият номер е да легне под активната гимнастика като него и да бута играчките. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 255
Преди 16 г. аз исках от кашата на племеницата  Rolling Eyes - тогава имаше Слънчо.
Смесвахме ги с детските пюрета, особено кайсии  Crazy
Дай на детето - нека му е сладко  Mr. Green

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Тази и аз не бих я отказала  eat!

Период е, дай на детето и после то само ще се откаже  Stop от тези бебешки деликатеси!

# 12
  • Мнения: 1 173
Още не захранили бебока с с каша, моята Цвета днес ме преследва да й правя каша. Опита я, когато го храних и после ме врънка да й направя и на нея. Приготвих й стотина грама. Сега пак е луднала да й правя каша, казва, че ще е последно. На луда ме направи! Rolling EyesИма ли и други такива екземпляри братчета и сестричета във форума? Кшата е Фризокрем!

Това, което помня от детските си години е същия случай, само дето действието се развива при леля ми и аз ям кашата на братовчедката. Laughing Mr. Green Разликата в годините е абсолютно същата. Майка ми ме била оставила за някой друг ден там, че да може да свърши някоя и друга работа, ама леля ми дигнала ръце от мене, че за бебето не останала манджа. Спомням си, че беше много вкусна бананова каша.   chef
Вчера се присетих за тоя случай, отидох до магазина и си купих същата каша. Направих си я и си я излапах сладко сладко. Blush Heart Eyes Mr. Green
Оказа се, че за всичките тея години вкуса и въобще не се е променил. Mr. Green Crazy
По-добре давай и на голямата, че има страшно много витамини и миерални вещества вътре. baby_neutral

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За сведение - на 9г. е
Пак добре... аз на 11-12г сама си купувах бебешки кайсиеви пюрета от плод-зеленчука (помните ли едновремешните бебешки храни?), както и каша Слънчо и си ги ядях... Бяха вкусни Simple Smile и още са, ама ще е разорително да ги ям наравно с детето.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Хе хе, то моя мъж много харесваше на бебо кашата (Нестле) и една опаковка я ядеше на два пъти Shocked
То детето не ги долюбваше, ама тати.....

Общи условия

Активация на акаунт